"Молодіжна газета Вінниччини" (м. Вінниця, Україна)

«Молодіжна газета Вінниччини» (Україна, м. Вінниця). Logo - 16 kb
43 тисячі примірників через  тиждень, 8 сторiнок А3
+380 432 515-226, 515-222, 55-41-50

Loading


since 1.08.2001


since 3.06.2004


аборт, мини аборт, контрацепция,

Дайджест 'СЕДМИЦА' - Православные новости за неделю
Архив
д а й д ж е с т а

Вінницька і Могилів-Подільська єпархія Української Православної Церкви
Засновник i видавець: Т.О.В. «Регіна» ЛТД.
Виходить українською та російською мовами.
Редколегія: Анатолій Жучинський - головний редактор; Тетяна Редько - заступник гол. редактора.
Правове обслуговування - Світлана Чернюк.
При передруку посилання на «33 канал» обов’язкове.
Designed by Paul Lebedev, 2000-2003. = Best view in IE - 800x600 =
ЗА ГОШЕЮ, ВІД ЯКОГО ВІДМОВИЛАСЬ РІДНА МАМА, ПРИЇХАЛА ІНША. Тепер у немовляти буде мама, сестричка і бабуся

№14 вiд 29 червня 2005 р.

 • Близько 16 тисяч юних вінничан закінчили цього року 11 класів, з них майже 10% — медалісти (за попередніми даними, близько 1180 — «золоті» і 500 — «срібні»). Понад 24 тисячі школярів закінчили 9 класів, з них майже 2,5 тис. отримали свідоцтва з відзнакою. Щороку подібними цифрами оперують працівники відділів освіти та науки. Для них це звична справа, а ось для випускників та їхніх батьків... Це і радість, і хвилювання водночас.


 • Життя розпочалось для Олі справжнім «раєм». Люблячі мама і тато змалку «фарбували» світ донечки у рожевий колір. Можливо, саме ця розпещеність і стала причиною такого дивного вчинку дівчинки.

 • «Кілька місяців тому анонімний лист з такими самими запитаннями надійшов на адресу одного відомого у Вінниці журналіста. Рік тому він написав критичну рецензію на мою попередню книжку.

 • Що таке «кайф»? 18-річному мешканцеві Хутора Шевченка Сергієві запропонував відчути це місцевий наркоман на прізвисько «Гітлер» півтора року тому.

 • Застольем среди торгующих сейчас никого не удивишь, это сейчас для многих стало нормой жизни. Но я был не только удивлен, но просто обескуражен, когда увидел преподавателя зарубежной литературы, обучающую моего сына в Центре профтехобразования, со стаканом водки в руках. При этом преподавательница неэтично громко на весь базар смеялась и рассказывала о чем-то несусветном...

 • Не місто, не область, а державу Україну представляла вінницька команда юних математиків та їхніх вчителів на «Міжнародному салоні математичних ігор та культури» в Парижі, де вінничани вибороли абсолютне перше місце!

 • Старенькі люди часто стають жертвами шахраїв. Ось кілька розповсюджених прикладів. Жінки відрекомендовуються працівниками соціального захисту і пропонують пенсіонерам «захист від інфляції» — тобто, обмін валютних заощаджень «за спеціальним вигідним курсом». Довірливі старі люди віддають валюту і більше ні тих жінок, ні своїх грошей не бачать.

 • Мистецьке місто Косів, що на Івано-Франківщині, стало своєрідною творчою лабораторією для молодих літинчан. Семеро студентів з Літина за направленням Подільського народного університету культури (ПНУК) навчаються у Косівському державному інституті прикладного та декоративного мистецтва. Черпають повними пригорщами з глибокої криниці народних традицій, вивчають ткацтво, вишивку, художню обробку шкіри, декоративний і монументальний розпис.

 • Цю історію згадуватимуть ще довго. Адже це пограбування — суцільний курйоз. Сталася крадіжка одного осіннього дня в обідню пору, коли нікого з сімейства Головченків (з етичних міркувань імена змінені) не було вдома. І лише старенька бабуся, яка вже не перший рік була паралізована, лежала у вітальні.

 • «Я – вчителька однієї з міських шкіл. Моя дочка цього року закінчує 11-й клас і старанно готується до вступу у вуз на гуманітарний факультет. Звісно, ми дуже зацікавилися інформацією, з якою на початку квітня виступила у нашій школі викладачка з педагогічного університету. Ми одразу зробили собі ксерокопію документа, який вона залишила в школі, а вдома ретельно вчиталися у кожний рядок.

 • Ті вінницькі вчителі та інженери, які не виїхали на заробітки за кордон, подалися у бізнес тут. Але свою справу без належної економічної освіти вести непросто. Тому наша влада спільно з Євросоюзом вирішили допомогти таким підприємцям. Для чого це потрібно нам –зрозуміло, а навіщо це їм? Там теж потрібні кваліфіковані кадри для співпраці з Україною. Ми ж туди цілимось.

 • Кожний народ, кожна держава має своїх героїв, пишається ними. Інтелігенція – суспільний прошарок населення, що професійно займається розумовою, переважно складною, творчою працею, розвитком і поширенням культури. Значення інтелігенції для держави архіважливе, бо їй нерідко додають і моральний зміст, вважаючи її втіленням високої моральності й демократизму. Виникає питання: чи існують в Україні корені інтелігентства, чи є у нас якась особливість, не притаманна іншим? Мабуть, так.

 • Нещодавно Гущинецьке ВПУ-32 (Калинівський р-н), до речі, визнане одним з кращих подібних закладів на Вінниччині, відвідали гості з Франції.

 • Про цю історію знає мало не кожен студент, який навчається у цьому вузі. Коли дівчина проходить по коридору, вслід чує шепотіння студентів та бачить їхні насмішкуваті погляди. Але вона нічого не робить, аби змінитись, стати на вірний шлях, виправити те, що вже встигла накоїти. Вона просто живе у своєму світі, який скоро закінчиться, і залишиться інший — реальний світ.

 • «Я — мати-одиначка, батько моєї дитини в якийсь період відмовився від нас, але тепер приїжджає до дитини, усе їй купує та хоче дати своє прізвище. Але якщо донька поміняє прізвище та відбудеться встановлення батьківства, чи буду я тоді мамою-одиначкою?

 • «Доброго дня, шановна газето! Ми, студенти ліцею, звертаємося до вас з проханням надрукувати нашого листа. А справа в тому, що ми втомилися здавати гроші.

 • «Дорогі друзі-студенти! Ми, члени ВОГО «Пора!», з повною відповідальністю підтверджуємо абсолютну адекватність визначення А.Запорожана як переможця конкурсу на «Фарбованого лиса» у номінації «Молода зміна», оскільки знаємо, чого варте його сьогоднішнє членство в раді обласної організації «Народного союзу «Наша Україна», що базується на спекулятивних, кар’єрних, особистих інтересах.

 • «У минулому номері «Молодіжки» вже була опублікована стаття про те, як побили хлопця на святі останнього дзвоника. Але це були непоодинокі випадки. Тоді побили чимало випускників, але багато з них не зверталися ні в міліцію, ні в лікарню. Так собі, звичайна бійка з однолітками.

 • В одному з минулих номерів «Молодіжки» ми писали про відмовного хлопчика Гошу, який залишився одиноким. І після того, як рідна мама його покинула, написавши відмову, навіть прихворів. Про те, що за ним прийшла жінка, яка має вже дитину, нам розказали самі лікарі. А вона погодилась зустрітись зі мною і розказати, що привело її за цим дитям.

 • «Знаете, было когда-то время, когда люди не знакомились по Интернету. И слова «аська», «flirt.ru», «girlfriend.ru» им совершенно ничего не говорили. Но все это было давно и неправда...

 • Розлучення сьогодні – явище звичайне. Сотні пар поспішають до загсу розірвати неміцну «нитку співжиття». Для чоловіка і дружини, можливо, це довгождана свобода. А для дітей?

 • «З давніх-давен ведеться боротьба між чоловіками та жінками за право управляти світом. І ми, жінки, не одне вже століття доводимо, що емансипація – важлива річ, та що ми не є «слабкою» половиною людства.

 • Хтось з класиків жартома назвав школу місцем, де шліфують «булижники», але гублять таланти. Всупереч цьому, Школа молодого журналіста, яка діяла при редакції «33-го каналу» з 1 вересня 2004 року і завершує свою роботу у липні, юні таланти плекала і підштовхувала до творчих злетів. Не дивно, що переважна більшість випускників ШМЖ вже остаточно вирішила обрати журналістику своєю професією. Чому?

 • Випускний вечір для дівчат, напевно, друге важливе свято після весілля, адже потрібно бути найгарнішою! Для юнаків воно також важливе. Це символічне прощання вже не з дитячим, але ще не з дорослим життям. Це страх — перед новим навчальним закладом, викладачами, друзями... іноді виникає враження, що ти не продовжуєш, а починаєш усе з початку.

 • «...Сільською дорогою на велосипедах їхало двоє «веселеньких» підлітків. При цьому обсипали перехожих «професійними» матюками, незважаючи на те, що ті старші за них втричі. Люди, котрі одержали порцію «гарячих компліментів», з презирством оглядалися на молодиків і, хитаючи головами, щось промовляли у відповідь. Шукачів пригод це ще більше вводило в азарт: вони, немов психічнохворі, голосно і дико сміялися, продовжуючи свою розвагу. Я не стримався, зробив зауваження, мовляв, такі гарні хлопці, а так поводяться. Думав, присоромлю, але...

 • Нарешті закінчився регіональний тур Всеукраїнського конкурсу «Молодий підприємець року», який проходив протягом двох місяців. Усі бажаючі молоді підприємці (до 35 років) могли спробувати свої сили у змаганні. Для цього потрібно було небагато: заповнити анкету та надати певний список документів.

 • «Статистика вперто доводить, що у випускників інтернатів частіше за однолітків виникають проблеми із законом. У родинах вони відчувають себе зайвими, а інтернати не спроможні замінити дітям сім’ю.

 • Стрункі тюльпани, пишні оксамитові троянди — зала ніби заповнена неймовірним різнобарв’ям, тільки дивуєшся, чому не чути аромату… Ось уже кілька тижнів студенти медичного університету мають змогу споглядати виставку робіт молодої фотохудожниці Мирослави Цуканової, студентки третього курсу лікувального факультету.

 • Графіті — красиво, круто, креативно. Та, схоже, вінницькі прихильники декоративного паклюження стін та парканів не надто переймаються змістом своїх робіт. От і з’являються у нас на очах численні нецензурні вислови та по бажаннячка, як гриби після дощу. Та справжнім фаворитом сезону зима — весна 2005 по праву можна вважати роботу із зображенням Че Гевари, під яким — напис «Справжня революція попереду». Варто зауважити, що такі «шедеври» вінничани могли побачити одразу в двох місцях нашого міста.

 • Зараз для когось настав час екзаменів та вступних іспитів. А для когось почалися канікули. Наш конкурс підходить як для одних, так і для інших. Адже першим буде корисно на п’ять хвилин відволіктися від навчання та змінити напрямок думок, а другим змагання допоможе підтримати мізки в робочому стані. Даємо відповіді на питання попереднього туру

  
  Друкуємо газети

  
  АРХІВ "Молодіжної газети Вінниччини": 2004 рiк:   №№ 16, 19, 21, 23, 24, 25, 2005 рiк:   №№ 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк:   №№ 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 25 2007 рiк:   №№ 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25 2008 рiк:   №№ 3, 4, 5, 6, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 26 2009 рiк:   №№ 3, 4, 11, 13, 14, 16, 25 2010 рiк:   №№  3, 4, 5


  Украинская баннерная сеть