"Молодіжна газета Вінниччини" (м. Вінниця, Україна)

«Молодіжна газета Вінниччини» (Україна, м. Вінниця). Logo - 16 kb
43 тисячі примірників через  тиждень, 8 сторiнок А3
+380 432 515-226, 515-222, 55-41-50

Loading


since 1.08.2001


since 3.06.2004


аборт, мини аборт, контрацепция,

Дайджест 'СЕДМИЦА' - Православные новости за неделю
Архив
д а й д ж е с т а

Вінницька і Могилів-Подільська єпархія Української Православної Церкви
Засновник i видавець: Т.О.В. «Регіна» ЛТД.
Виходить українською та російською мовами.
Редколегія: Анатолій Жучинський - головний редактор; Тетяна Редько - заступник гол. редактора.
Правове обслуговування - Світлана Чернюк.
При передруку посилання на «33 канал» обов’язкове.
Designed by Paul Lebedev, 2000-2003. = Best view in IE - 800x600 =
ДВІ СЕСТРИЧКИ СТАЛИ "ПАННОЧКАМИ" ВІННИЦІ. НАСТЯ У 2000 РОЦІ, А МАША - у 2005-му

№13 вiд 15 червня 2005 р.

 • Неймовірна історія сталася минулого тижня у Вінниці. Одинадцятирічний Діма Вакула, учень 5-го класу 17-ї гімназії, знайшов під деревом 10 викинутих безпомічних кошенят. Добре серце хлопчика відгукнулось, і він приніс усіх кошенят додому.


 • Вдруге над містом линув гімн єдиного православного міського табору «Чадо». І якщо у минулому році в літньому таборі на базі школи №31 відпочивало 50 школярів з різних шкіл Вінниці, то в цьому році — вже 64. І жодного оголошення про набір у табір не було. Батьки ще з весни телефонували у єпархію і записували своїх чад у табір.

 • У медичних довідниках можна прочитати визначення алкоголізму — хвороби, яку спричиняє вживання алкоголю, що вражає нервову систему і весь організм. Це поняття в ідеалі є дещо ширшим. Проте 15-річна Аня, не маючи ніякої медичної освіти, знає цей термін, як свої п'ять. Її батько — алкоголік. Ані важко було про це говорити, та, попри сором і біль, вона крізь сльози розповіла мені, як важко жити в одному приміщенні з батьком, котрий щодня п'яний.

 • Дві мешканки Могилів-Подільського району вже давно товаришували між собою. Об'єднувала їх одна спільна біда — чоловіки. Одна одну так добре розуміли, адже залишитись самій з дітьми на руках — випробування не з легких. Потихеньку між розмовами жінки почали зазирати і в чарку. Під дією хмелю життя здавалось трошки легшим, але з похміллям знову поверталась печаль.

 • «Небажана вагітність на сьогоднішній день далеко не поодиноке явище. Цю тему вже розглянули з усіх боків, і, здавалося б, про що ще можна писати. Але допоки існує проблема, писати буде про що. Питання: народжувати дитину, в якої не буде повноцінної сім'ї, яку буде виховувати мати, сама ще дитина, чи робити аборт, який може мати фатальні наслідки, — завжди буде актуальним.

 • Днями група учнів Вінницької музичної школи №1 повернулася з Києва, де брала участь у V Всеукраїнському дитячому фестивалі камерної та класичної музики «Весняна пектораль».

 • В одному з сільських клубів Хмільницького району проходило святкування випускного вечора. Разом із колишніми школярами розділити їхню радість приєднались батьки та вчителі. На адресу вже дорослих громадян летіли численні побажання та напутні слова. Головне — залишатись людьми в будь-яких життєвих ситуаціях!

 • «Добрый день всем читателям газеты «МиГ»! Я хочу рассказать вам о своем горе и попросить поддержки. Знаете, я никогда не понимала девушек, которые рассказывали истории о парнях, которые их использовали. Но это случилось и со мной.

 • Чоловік і жінка, жінка і чоловік — природа розділила людство на два світи. Проте Людмила (імена змінені) вирішила «зробити неможливе» і... стати чоловічої статі! За словами дівчини, ця «тяга» почалась у 7-му класі. Ще тоді її приваблював хлопчачий стиль, статура, стиль життя. З 15 років вирішила починати «перевтілюватись». Змінила сукні і спідниці на широкі джинси і розтягнуті светри, довге біляве волосся — на стрижку «їжачок», відвідування хореографічного гуртка — на нічні бари з сигаретою в зубах.

 • «Здрастуй, дорога редакціє! Знаю, що я не одна пишу вам про свій біль, таких, як я, багато, але пишу з надією, що, можливо, після цього мені стане легше.

 • І тоді я справді задумалась. Уся проблема в тому, що підлітки розуміють це по-різному. Для когось це дівчина, яка цілується з хлопцем привселюдно, а для когось — дівчина «легкої поведінки». Підлітки часто роблять помилки і вважають те правильним, бо їм немає з чим порівнювати.

 • Прийшло літо, і оголені тіла у нашому місті демонструють один одному яскраві тату. І одразу закрадається думка: а чи не зробити мені де-небудь на собі татуювання? Думка-то закрадається, але здійснити цей ризиковий проект насмілюються не всі. Дехто не знає, що й у Вінниці можна зробити будь-яку прикрасу тіла.

 • Троє 5-7-річних дітей одного з сіл Козятинського району майже від народження товаришували між собою. Дві дівчинки частенько зустрічалися біля гойдалки зі своїм шестирічним другом. Разом вони вигадували різні веселі забавки. І ось нещодавно вирішили піти до місцевого смітника. Адже саме там можна було знайти багато цікавих речей. Там малеча побачила пляшечку від майонезу з якоюсь рожевою рідиною.

 • Третього липня у Вінниці відбулась всеукраїнська благодійна акція — автопробіг під гаслом «Схід і Захід — назавжди разом».

 • «Пишу вам, щоб застерегти інших вінничан від неприємності, котра спіткала мене. Я вирішила собі придбати сумку. Досі вважала, що у магазині, на відміну від базару, я зможу отримати належну гарантовану якість.

 • «Все началось с того, что несколько человек захотели отдохнуть от городской рутины и отправились подальше от дымных городов, повыше к свежему воздуху — в горы! Собралось ни мало ни много — 10 человек! И все бы ничего, но проблемы всегда находят, куда влезть!!! Один из десяти по некоторым причинам не смог поехать с группой, и тогда, в самый последний момент, перед самым отправлением в Крым, на замену прихожу я. Вместо того человека отправился прокладывать новые тропы по горам! Но не тут-то было!

 • «Доброго дня, шановна газето! Звертаються до вас учнівський та педагогічний колективи одного навчального закладу.

 • Всего одна ошибка, совершенная по нелепости, и люди считают своим полноценным правом тыкать вслед пальцами, громко смеяться в лицо. При этом они видят перед собой лишь несчастное тело, оболочку, совершенно не обращая внимания на то, что внутри нее, — душу. Вам не дает покоя единственное желание — выжить, вам незнакомо сострадание. Мне бы хотелось встретить его в ком-то из вас. Но вы, сильные и непоколебимые натуры, не оставили мне выбора. Я не могу больше жить в мире, где меня не покидает страх, боязнь снова быть высмеянной, непонятой, осужденной. У меня больше нет сил. Человек не способен привыкнуть к боли. Каждый раз он чувствует ее снова и снова. Я каждый день по-новому испытываю это чувство — быть изгоем...

 • Нарешті, прийшла найочікуваніша пора року — літо. Що одягнути, щоб виглядати бездоганно, який колір обрати, щоб потрапити у Fasion-струмінь, які фасони будуть найпопулярнішими? З настанням літа ці запитання хвилюють кожну дівчину, яка хоче бути стильною. Ми вирішили про це запитати молодого дизайнера Андрія Кияха, неодноразового переможця дизайнерських конкурсів. До речі, вміння моделювати одяг у Андрія спадкове. Старший брат навчається на дизайнера у Києві, а Андрій — студент другого курсу коледжу конструювання одягу.

 • Наркотики завжди призводять до негативних наслідків. Дуже важко позбутись залежності, яка виникає. Більшість залежних помирають, так і не відчувши справжнього смаку життя. Але є приклади, коли завдяки бажанню люди звільнялись від наркотиків та починали життя спочатку.

 • Протягом двох місяців у Вінниці діятиме школа батьківства для інвалідів. У серпні та вересні пройдуть тренінги та семінари за участю професіоналів на тему сексуального життя людей з вадами. Адже на сьогоднішній день найголовнішою проблемою інвалідів є те, що вони бояться звертатись до кваліфікованих спеціалістів, бояться, що через їхні вади спеціалісти не захочуть спілкуватись та надавати допомогу.

 • Я — неповнолітня, і тому не мала права, за державними законами, брати участь у виборах. Але за законами совісті я пишу цю статтю, в якій хочу поділитися своїми думками щодо вступу України до Євросоюзу.


 • ...Зал ридав, коли ця сім’я з’явилась на сцені. Учасниця конкурсу «Панночка-2000» Настя Педорченко, її сестричка — 5-річна Маша, майбутня переможниця «Панночки-2005», красива молода мама Людмила, а на імпровізованих сходах стояв їхній братик Вітя — півторарічний джентльмен у чорному фраку і білих рукавичках.

 • Привітати вінницьку молодь із професійним святом на запрошення Вінницького осередку Соціалістичної партії України приїхали гості з Білорусі. Депутат міської ради Сергій Кармаліта пообіцяв, що Соціалістична партія постійно турбуватиметься про дозвілля вінничан. А «ЧПшники» на початку прес-конференції пообіцяли бути «білими, пухнастими та серйозними». Але це у них не вийшло, бо мало не у кожній фразі відчувалась кумедна нотка.

  
  Друкуємо газети

  
  АРХІВ "Молодіжної газети Вінниччини": 2004 рiк:   №№ 16, 19, 21, 23, 24, 25, 2005 рiк:   №№ 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк:   №№ 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 25 2007 рiк:   №№ 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25 2008 рiк:   №№ 3, 4, 5, 6, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 26 2009 рiк:   №№ 3, 4, 11, 13, 14, 16, 25 2010 рiк:   №№  3, 4, 5


  Украинская баннерная сеть