"Молодіжна газета Вінниччини" (м. Вінниця, Україна)

«Молодіжна газета Вінниччини» (Україна, м. Вінниця). Logo - 16 kb
43 тисячі примірників через  тиждень, 8 сторiнок А3
+380 432 515-226, 515-222, 55-41-50

Loading


since 1.08.2001


since 3.06.2004


аборт, мини аборт, контрацепция,

Дайджест 'СЕДМИЦА' - Православные новости за неделю
Архив
д а й д ж е с т а

Вінницька і Могилів-Подільська єпархія Української Православної Церкви
Засновник i видавець: Т.О.В. «Регіна» ЛТД.
Виходить українською та російською мовами.
Редколегія: Анатолій Жучинський - головний редактор; Тетяна Редько - заступник гол. редактора.
Правове обслуговування - Світлана Чернюк.
При передруку посилання на «33 канал» обов’язкове.
Designed by Paul Lebedev, 2000-2003. = Best view in IE - 800x600 =
"МОГО СИНА "ПІДСАДИЛИ" НА НАРКОТИКИ ДРУЗІ-ОДНОСЕЛЬЧАНИ..."

№17 вiд 10 серпня 2005 р.

 • На свято зібрались працівники будинку, батьки, колишні вихованці – тепер лікарі, юристи, спортсмени, бізнесмени, прості робітники... Але усі вони пам’ятають турботу та ласку з боку своїх рідних вихователів. Цього дня вони мали нагоду разом подивитись фотографії, відеозаписи, згадати дитячі роки, проведені у «Гніздечку».


 • Від служби в армії житель одного з районів цього року звільнявся і так. Попри попередній висновок військово-лікарської комісії воєнком прозоро натякнув його батькові, що потрібно все-таки «віддячити». Щоб усе владналось, вимагалось не так багато — 200 доларів.

 • Вони виділяються одягом, поведінкою і думками. За ними скоса спостерігають на вулиці. Вони інакше дивляться на людство та світ і називають себе неформалами.

 • «Я мала можливість слідкувати за перебігом полеміки, яка зав'язалась навколо сина Президента Андрія Ющенка. Не простою вона була, тому й думки у багатьох людей будуть протилежні. Люди, але давайте будемо підходити до цього мудро.

 • «Здравствуй, редакция «МиГ»! У меня большая просьба к вам. Напечатайте мое письмо. Оно адресовано девушке Свете, которая писала вам в прошлом номере — « Я каждый день по-новому испытываю это чувство — быть изгоем».


 • Досвід — це ті вчинки, після яких розумієш: так, саме цього і не треба було робити. Отже, коли не треба погоджуватись на секс.

 • «Так сталося - я закохалась. Просто за те, що він є на цьому світі. Мої почуття були такі чисті. В душі літали тисячі метеликів.

 • Зустрілась днями зі своїм старим знайомим Вовкою. Настільки у нас вже давні стосунки, що усі особисті інтимні питання обговорюємо як друзі (чи як подруги?)

 • Комп’ютери, мобільний зв’язок, Інтернет та багато інших зручностей дарує нам сучасний світ. Для нас ці елементи цивілізації стали дрібницею.

 • «Я живу в Дашківцях, що в Літинському р-ні. Не знаю, як по інших селах, але дивлюся, що в нашому селі гине молодь, особливо страшно за дітей перехідного віку. Я хочу через Вашу газету звернутися до матерів, в кого є діти такого віку. Контролюйте своїх дітей, перевіряйте, куди йдуть, що роблять і з ким дружать. Бережіть їх від усяких «чортів» і йому подібних. Тому що я свого сина не вберегла і він свого часу потрапив під вплив от таких, і тепер я маю сина, який «вдарився» в наркоманію. Мені боляче про це писати, тому що це моя дитина. Ніколи не могла б подумати, що в мою хату може прийти ось така біда. Хто вживає алкоголь, той не завжди стає алкоголіком, а хто вживає наркоту – стає наркоманом. Звичайно, він не закінчений наркоман, і люди навіть не знають, що він пішов по неправильному шляху, але я бачу, що він не такий, як був раніше. Бачу, з ким він спілкується і яка в нього поведінка після цього спілкування. Я знаю, що така біда дуже в багатьох сім’ях, але ми, матері, «в одиночку» плачемо. На людях робимо вигляд, що все добре і нормально. Навіть не всі батькам говорять про свої підозри. Хоча і син завіряє мене, що все нормально, але материнське серце не проведеш. Я не знаю, як вийти з цього стану, в такому розпачі я не була ніколи. Я не знаю, в кого просити допомоги і як ще молитися Богові.

 • «Будь ласка, ознайомтесь із цими паперами і, власне, зробіть висновок», — так почалася наша розмова із головою піклувальної ради Вінницького професійного ліцею «ПП». А виникла вона після того, як на сторінках преси з’явилися матеріали про «нездорову атмосферу» у цьому навчальному закладі.

 • По завершенні виборчої кампанії – 2004 та подій, що відбулись після масових фальсифікацій, можна спостерігати неабияке підвищення активності громадян у відстоюванні своїх законних прав та свобод. Така активність спостерігається і в великих містах і особливо на «периферії» – в районних центрах та селах Вінницької області. Громадяни все більше прагнуть впливати на рішення, що приймає місцева влада.

 • Компанія, з якою близько опівночі повернувся додому 19-річний студент, видалася досить підозрілою для спостережливої сусідки. Особливо двоє парубків на підпитку не сподобалися жінці. Запевнення сусідського хлопця, що нічого не трапилося, не заспокоїло її. Щоб мати вночі спокій, вона через якийсь час зателефонувала до нього і запропонувала вже викликати міліцію.

 • Близько 16 тисяч юних вінничан закінчили цього року 11 класів, з них майже 10 % — медалісти. Хочете знати, куди вступали цьогорічні випускники, на які спеціальності конкурс був найбільший?

 • Відомо, що велику роль у нашому житті відіграє відчуття психологічного комфорту. Воно завжди було необхідним для людини, як у кам’яному віці, так і у наші технологічно-прогресивні дні. Усі речі, що нас оточують, ми вибираємо за своїм смаком. Але ми не замислюємось, що створюємо індивідуальний, зручний нам простір. І навіть мелодії для такої потрібної речі, як мобільний телефон, ми обираємо згідно з тим почуттям внутрішнього комфорту.

 • У селі Круподеринці Погребищенського району Вінницької області діти з неблагополучних сімей протягом 14 днів жили у наметовому містечку. Чотирнадцять хлопчиків та одна дівчинка вчились з користю проводити своє дозвілля та не порушувати закон.

 • В Україні наближається свято стильного одягу. Адже незабаром у столиці пройде тиждень моди під назвою «Київський подіум — 2005». У цьому Міжнародному фестивалі участь візьме і наш вінницький дизайнер Олександр Очеретний. На столичному подіумі Сашко представлятиме свою нову колекцію. До речі, у цьому фестивалі також візьмуть участь такі відомі дизайнери, як Віктор Анісімов, Анна Бабенко, Михайло Воронін, Айна Гасе, Олександр Гапчук, Андре Тан, Оксана Караванська та спеціально запрошені Валентин Юдашкін і Пако Габанн.

 • Сучасна молодь — це предмет постійного обговорення бабусь та тіточок у трамваях, тролейбусах та на лавочках біля під'їздів.

 • «Добрый день уважаемая редакция! Мне очень нравится ваша газета, в особенности «МиГ». Меня очень тронули истории за 13 июня: «А он даже денег на аборт не дал» и «Він король, але його королева не ти!»

 • «Почему??? Почему так плохо, когда знаешь, что он не придет и не позвонит, знаешь, что не услышишь до боли знакомый голос.

 • Як відомо, на четвертому конкурсі молодих виконавців «Нова хвиля-2005» Україну представляли Денис Болдишев, учасник телепроекту «Шанс», та Тіна Кароль.

 • Щойно повернувся 12-річний В’ячеслав Марчук із Всеукраїнського благодійного дитячого фестивалю «Чорноморські ігри» і одразу завітав до нашої редакції. Адже йому є чим поділитись із читачами газети «МіГ» – до Вінниці Слава повернувся із перемогою.

 • Солістка популярної групи Глюк’oza, — а простіше Наталя Іонова, — побувала з гастролями у Києві. Дівчина трималась просто, була відкритою для спілкування як з журналістами, так і з прихильниками, для яких була організована спеціальна автограф-сесія.

 • Почему наши студенты должны чувствовать себя изгоями? Неужели нельзя было на следующий день в актовом зале университета вручить дипломы иностранным студентам-выпускникам?

  
  Друкуємо газети

  
  АРХІВ "Молодіжної газети Вінниччини": 2004 рiк:   №№ 16, 19, 21, 23, 24, 25, 2005 рiк:   №№ 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк:   №№ 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 25 2007 рiк:   №№ 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25 2008 рiк:   №№ 3, 4, 5, 6, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 26 2009 рiк:   №№ 3, 4, 11, 13, 14, 16, 25 2010 рiк:   №№  3, 4, 5


  Украинская баннерная сеть