"Молодіжна газета Вінниччини" (м. Вінниця, Україна)

«Молодіжна газета Вінниччини» (Україна, м. Вінниця). Logo - 16 kb
43 тисячі примірників через  тиждень, 8 сторiнок А3
+380 432 515-226, 515-222, 55-41-50

Loading


since 1.08.2001


since 3.06.2004


аборт, мини аборт, контрацепция,

Дайджест 'СЕДМИЦА' - Православные новости за неделю
Архив
д а й д ж е с т а

Вінницька і Могилів-Подільська єпархія Української Православної Церкви
Засновник i видавець: Т.О.В. «Регіна» ЛТД.
Виходить українською та російською мовами.
Редколегія: Анатолій Жучинський - головний редактор; Тетяна Редько - заступник гол. редактора.
Правове обслуговування - Світлана Чернюк.
При передруку посилання на «33 канал» обов’язкове.
Designed by Paul Lebedev, 2000-2003. = Best view in IE - 800x600 =
ВІННИЧАНИН МАКСИМ ШИЯН ПРИВІЗ З ПЕКІНА СРІБНУ МЕДАЛЬ ІЗ СВІТОВОЇ ОЛІМПІАДИ ПО БІОЛОГІЇ. До цього він став чемпіоном України. Хлопець отримуватиме Президентську стипендію та мріє про Нобелівську премію

№18 вiд 24 серпня 2005 р.

 • Днями у страшній і безглуздій аварії загинув один із кращих учнів школи-ліцею №7, одинадцятикласник Олександр Нагорнічевський. Він навчався в юридичному класі і мріяв стати захисником Вітчизни. Фатальна мить забрала його у вічність. До редакції звернувся педагогічний колектив та його однокласники із проханням написати своєму учневі, другові та однокласнику останнього листа. Вони адресують його душі Олександра, яка ще витає тут, поміж нас.


 • Є у поета Бориса Олійника прекрасні рядки: «Ми світ новий задумали створить руками чистими, і людство в це повірило, як в абсолютну істину». Сьогодні, коли Україна відзначає 14-ту річницю незалежності, будувати новий світ, оту «сім’ю вольну нову», треба молодим.

 • «Марино, ваш лист, опублікований у «Молодіжці», потрапив до рук вінницьких неформалів, і нам зразу стало зрозумілим те, що ви написали його, не маючи достовірних джерел інформації, і зробили висновки самі. Звичайний учень починає фантазувати на тему твору, котру він не вивчив. Так само і ви, пані Марино.

 • Саме у ній, пам’ятаю, він прийшов на випуск. У нашій неформальній школі він був найнеформальнішим неформалом. І, до речі, був чи не єдиним з усіх моїх шкільних друзів, котрий розмовляв виключно українською мовою. Він завжди вітався і місцем у транспорті поступався…

 • Нещодавно я зайшла в гості до знайомої. Глянувши у вікно, помітила дівчинку трьох років, яка гуляла сама. Я здивувалась, адже двір цього будинку знаходився обабіч дороги, а дитина без нагляду запросто могла вибігти на дорогу, і наслідки були б фатальними.

 • «Добрий день, шановна редакціє газети «МіГ»! Я пишу до вас вперше, але коли прочитала лист «За такой «торжественный» выпуск нам просто обидно», не змогла не висловити свою думку. Ця стаття зачепила мене, як кажуть, за живе.

 • «Шановна редакціє! Хочу розповісти Вам достовірну історію із біографії нашого голови облдержадміністрації Олександра Георгійовича Домбровського.

 • Ця історія про дівчину, яка більшу частину свого життя присвятила спорту, взамін на що отримала образу та... Ця ситуація є прикладом того, як не повинно бути у житті, у спорті, у державі.

 • Справа у тому, що наша подруга Оля (з етичних міркувань ім’я змінено) потрапила у справжню халепу. Ще у 12 років вона вирішила стати справжньою жінкою, і, не вагаючись, запропонувала зустрічатися найгарнішому хлопцю у школі, але ці стосунки були недовгими. Вона пішла у найближчий інтернет-салон і «зависла» у чаті. Зустрічалась на день з 4-6 хлопцями, усіх водила до себе додому. А згодом вона вирішила, що хлопці її віку недосвідчені, і почала шукати хлопців, старших на 10 років.

 • На пряму лінію редакції зателефонували батьки дівчинки, яку мало не зґвалтував хлопець, що ремонтує взуття. Вони розповіли про ситуацію.

 • «Прочитавши листа «Чому дівчата так легко віддають себе?» на сторінках «молодіжки» – була м’яко кажучи, вражена. Так, таких листів читала багато, але цей став останньою краплею у повній чаші.

 • «Привіт, редакціє «МіГ»! Прошу вас надрукувати цей лист. Я звертаюсь до хлопця, який написав в останньому номері: «Докажи всем, что ты – не пустышка».

 • Вінниччина — край розумних дітей. Доказом цьому є перемоги наших учнів не тільки на всеукраїнських турнірах, престижних конкурсах, навіть на всесвітніх олімпіадах з різних предметів — хімії, фізики, біології. Ще один юний вінничанин Максим Шиян (у вересні йому тільки виповниться 16) представляв Україну на Всесвітній олімпіаді з біології. З Пекіна, де відбувалась олімпіада, він привіз срібну нагороду, масу вражень і... рецепт качки по-пекінськи, чим він і поділився з нами.

 • У наступному навчальному сезоні у медичних вузах дещо зміниться політика навчання. Адже наказ Міністерства охорони здоров’я України від 23 лютого 2005 року «Про затвердження переліку спеціальностей та строки навчання в інтернатурі випускників медичних та фармакологічних вищих навчальних закладів, медичних факультетів університетів» вступає в дію з 1 серпня цього року.

 • «Привіт, «Молодіжко», пише вам колишня українка, а нині громадянка США. Ще до того, як переїхати за океан, завжди купувала ваше видання. А тепер спостерігати за життям рідного міста мені допомагає саме Інтернет. В останньому номері мене здивувала стаття «Чатівські «розводи»...

 • Ну, і нехай, скаже хтось. Нічого злу хворобу по світу розносити. Були б нормальними людьми — не мали б проблем, жили б довго та щасливо. Але, люди, озирніться! Трагічна помилка може статись з кожним.

 • Глупо, банально разводить мораль на тему «Куренье – вред! Куренье – яд! Брось сигарету, гад!», потому что от слов толку бывает мало, особенно если человек не хочет их слышать и изменяться. Ведь люди всегда понимают других не так, как те хотят, чтобы их поняли. Человек понимает именно так, как хочет понять.

 • Ще раз дякуємо всім тим, хто брав, бере і буде брати участь у нашому інтелектуальному конкурсі. Незважаючи на канікули, ми продовжуємо змагання, адже скоро доведеться вливатися в навчання. Тож давайте активізуйте свої звивини – і вперед, «за орденами»!

 • Про чиє велике кохання написав поет? Мабуть, і про їхнє: напівфранцуза-напівукраїнця Ніколаса Аль-Гурані та росіянки Емми. Він — молодий моряк далекого плавання, вона — юна студентка. Кохання спалахнуло між ними електричним розрядом наприкінці 70-х. А потім молоді вирішили поєднати долі. На весілля Ніколас, окрім ювелірних прикрас та коштовностей, подарував нареченій декоративне деревце жасмину — бонсай. Привіз із самого Китаю. У ті часи такої екзотики у колишньому Союзі не було навіть у вишуканих магазинах флористики. Як пояснили Ніколасу, коли він купував деревце, перший рік воно не цвістиме. Може викинути цвіт, але він облетить, а ось наступного року можна буде насолоджуватися красою його цвітіння.

 • Ця історія нагадує казку про золоту рибку. Бабуся все хотіла більше і більше, а в результаті залишилася біля розбитого корита. Так і героїня цієї історії — спочатку знайшла сім’ю, а в результаті залишилася ні з чим.

 • Життя непередбачуване: 22-річна Галя поспішала жити. Вона завжди казала: «У цьому житті треба все встигнути». Але не судилось. Жінка встигла народити сина коханому чоловікові. 9-місячний Ярославчик ріс у сім’ї, де цінності поваги та любові вищі за усі матеріальні. Але...


 • Юлія Тимошенко — напевно, «найбідніша» людина в світі серед тих, хто у повсякденному житті носить одяг «Луї Віттон». Ця фірма зараз є суперпопулярною серед еліти Заходу. А у декларації Тимошенко — нещасні 65 тисяч гривень річного доходу, хоча виглядає вона як успішна спадкоємиця мільйонного бізнесу.

  
  Друкуємо газети

  
  АРХІВ "Молодіжної газети Вінниччини": 2004 рiк:   №№ 16, 19, 21, 23, 24, 25, 2005 рiк:   №№ 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк:   №№ 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 25 2007 рiк:   №№ 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25 2008 рiк:   №№ 3, 4, 5, 6, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 26 2009 рiк:   №№ 3, 4, 11, 13, 14, 16, 25 2010 рiк:   №№  3, 4, 5


  Украинская баннерная сеть