"Молодіжна газета Вінниччини" (м. Вінниця, Україна)

«Молодіжна газета Вінниччини» (Україна, м. Вінниця). Logo - 16 kb
43 тисячі примірників через  тиждень, 8 сторiнок А3
+380 432 515-226, 515-222, 55-41-50

Loading


since 1.08.2001


since 3.06.2004


аборт, мини аборт, контрацепция,

Дайджест 'СЕДМИЦА' - Православные новости за неделю
Архив
д а й д ж е с т а

Вінницька і Могилів-Подільська єпархія Української Православної Церкви
Засновник i видавець: Т.О.В. «Регіна» ЛТД.
Виходить українською та російською мовами.
Редколегія: Анатолій Жучинський - головний редактор; Тетяна Редько - заступник гол. редактора.
Правове обслуговування - Світлана Чернюк.
При передруку посилання на «33 канал» обов’язкове.
Designed by Paul Lebedev, 2000-2003. = Best view in IE - 800x600 =
У ВІННИЦІ ВІДКРИЄТЬСЯ ПРАВОСЛАВНА ГІМНАЗІЯ. У ній навчатимуться і житимуть 250 дітей-сиріт та з малозабезпечених сімей

№20 вiд 21 вересня 2005 р.

 • От про що навіть і не думав один з вінницьких підприємців, так про те, що няня його сина за його рахунок відпочине на морі та з «гидкого каченяти» перетвориться на ультрамодну «лебідку». І все це обійдеться бізнесмену всього-на-всього у 20 тисяч доларів.


 • Найперше, що нас вразило при вступі, чому нікому непотрібні виявились багаторічні досягнення сина у спорті? У приймальній комісії нам сказали, що нагороди та грамоти нікому не потрібні. Але ж як їм буде тоді відомо про кожного майбутнього студента. Нас здивувало, чому батьки не мають права дізнатись про результати здачі нормативів своїми дітьми?

 • Нещодавно у «Молодіжній газеті» була опублікована стаття про багаторазову чемпіонку України Анну Ворону, яка не вступила до педагогічного університету.

 • Майже всі випускники нашої Школи молодого журналіста кожного року поповнюють ряди студентів, в тому числі і найпрестижніших журналістських вузів. Адже щороку до нас приходять найкращі.В минулих роках студентами Інституту журналістики Київського університету ім. Тараса Шевченка стали Катерина Коцюк, Тетяна Козирєва та Анна Колеснікова. Своє навчання вони вдало поєднують із співробітництвом із нашою газетою. Адже їхні публікації ви маєте змогу читати в наших газетах.

 • Ми вже писали про те, як за допомогою релігійної громади у м. Вінниці був побудований будинок сімейного типу, куди із дитячих будинків Вінниччини взяли 10 дітей. Їх вихователями став український хлопець Руслан та дівчина із Індії Арчі. Невдовзі вони одружились. І 18 червня у них народилася донечка.

 • До редакції звернулась вінничанка Віра Василівна. Розповіла свою біду про те, як дала слідчому хабара. Боялась за сина, який, за її словами, був зовсім невинним.

 • Організація батьків вбитих дітей на Вінниччині вже є. Може так трапитися, що скоро з’явиться і організація «Батьки побитих дітей». Бо все частіше до редакції приходять матері і приносять стоси паперів — відписки з міліції, прокуратури, судів.... «Дитину побили, а чому винні не покарані?» — запитують вони.

 • «Здравствуйте, редакция самой популярной газеты Винницы. Я особо не жалую нашу прессу, так как в ней слишком много лжи и грязи, но Вы заслужили моё расположение тем, что всегда на ваших страницах можно выразить своё мнение, даже если оно не сходится с мнением большинства!

 • «Здрастуйте! Пише вам прихильниця газети «МіГ» Наталя. Цього листа мене змусив написати один хлопець, навіть не він, а саме його поведінка і його ставлення до мене.

 • - З самого раннього дитинства я мрію про принца на білому коні.

 • «Я не можу керувати своїм життям. Мені дуже страшно жити і розумію, що в майбутньому мене буде чекати щось невпевнене, нерішуче, незрозуміле й непостійне. Я не можу знайти себе в улюбленій справі, бо мене чомусь нічого не цікавить.

 • «Привіт, моя «Молодіжко»! Ось вирішила завітати до тебе в гості. Так багато статей про біль та про горе, що мені хотілось би дещо розбавити цю гіркоту моїм душевним польотом, моїм спокоєм та щастям.

 • Нещодавно неподалік «рибних» місць було затримано більше десяти представниць секс-послуг. З них практично половина виявились неповнолітніми. Всі вони стверджували працівникам Вінницького РВМ, що працювали за власним бажанням та без сутенерів.

 • Ви викликаєте «швидку». Нервуєтесь, бо не можете додзвонитися. Адже вам чи вашому родичу потрібна негайна допомога фахівця. Ви проклинаєте зв’язок, бо постійно чуєте короткі гудки — зайнято. А десь на іншому кінці дроту, з мобільника телефонує молодик і запитує: «А у вас гаряча вода є?...»

 • Загальноосвітню школу-інтернат (православну гімназію) для дітей-сиріт та з малозабезпечених сімей при Хрестовоздвиженському храмі у Вінниці розпочали будувати у 2002 році.

 • Нещодавно ввечері один мешканець смт Вороновиця непогано попив пива з друзями. Коли повертався додому, вирішив зупинитись біля кущика, щоб «облегшитися». Випадковим свідком непристойної поведінки хлопця стала літня жінка, яка і зробила йому зауваження.

 • «Різні історії трапляються з нами під час відпочинку. Деякі ми не можемо згадати навіть наступного ранку. А деякі залишаються в пам’яті на все життя.

 • Нещодавно з міжнародного табору у м.Рогатин на Івано-Франківщині повернулися вихованці Вінницької школи №1 Андрій Костюченко та Анастасія Коваль. У складі української делегації вони взяли участь у міжнародному молодіжному проекті «СХІД-ЗАХІД – долаємо стереотипи», де представляли команду Молодіжного центру «Форум». Вражень – вистачить розповідати цілий рік.

 • Пірсинг, татуаж та будь які натільні, неприродні «явища», завжди привертали до себе увагу і створювали дискусії. Молодь вважає, що це прикольно і круто, а дорослі запевняють, що це калічення. На вулицях можна зустріти безліч людей з пірсингом, які задоволені і не шкодують, що зважилися на нього. Та бувають випадки, коли проколи на тілі призводять до негативних наслідків, які можуть зіпсувати життя.


 • Мабуть, усім молодятам хочеться, щоб у день їхнього весілля все було бездоганно: і макіяж, і зачіска, і весільний кортеж, і культурна програма, лебеді, торт та інші дрібнички.

 • «Чому чоловіки хочуть, щоб ми сиділи вдома, готували їсти, доглядали дітей і не йшли на роботу?

 • Що з дівчатами робиться? – запитав мене знайомий. – Одні виглядають як чоловіки — мужикоподібні, а інші такі сексуальні, що схожі на повій. І скажи, що це неправда?

 • Привіт, мій любий! Це я, твоя віддана, любляча і дбайлива совість. Може, я і сховалась в глибинах твоєї душі, але я існую!!! Звертаюся до тебе, адже дуже переймаюсь, чому з шляхетного лицаря та делікатного джентльмена, ти знову почав перетворюватися на первісну людину.

 • Це вже не закрита тема для українських ЗМІ, тому ми вас знайомимо з життям української "золотої" молоді

  
  Друкуємо газети

  
  АРХІВ "Молодіжної газети Вінниччини": 2004 рiк:   №№ 16, 19, 21, 23, 24, 25, 2005 рiк:   №№ 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк:   №№ 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 25 2007 рiк:   №№ 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25 2008 рiк:   №№ 3, 4, 5, 6, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 26 2009 рiк:   №№ 3, 4, 11, 13, 14, 16, 25 2010 рiк:   №№  3, 4, 5


  Украинская баннерная сеть