"Молодіжна газета Вінниччини" (м. Вінниця, Україна)

«Молодіжна газета Вінниччини» (Україна, м. Вінниця). Logo - 16 kb
43 тисячі примірників через  тиждень, 8 сторiнок А3
+380 432 515-226, 515-222, 55-41-50

Loading


since 1.08.2001


since 3.06.2004


аборт, мини аборт, контрацепция,

Дайджест 'СЕДМИЦА' - Православные новости за неделю
Архив
д а й д ж е с т а

Вінницька і Могилів-Подільська єпархія Української Православної Церкви
Засновник i видавець: Т.О.В. «Регіна» ЛТД.
Виходить українською та російською мовами.
Редколегія: Анатолій Жучинський - головний редактор; Тетяна Редько - заступник гол. редактора.
Правове обслуговування - Світлана Чернюк.
При передруку посилання на «33 канал» обов’язкове.
Designed by Paul Lebedev, 2000-2003. = Best view in IE - 800x600 =
12-РІЧНИЙ ВІННИЧАНИН ДЕНИС ШКАТУЛА - ЧЕМПІОН ЄВРОПИ З ГРИ В ШАШКИ

№21 вiд 5 жовтня 2005 р.

 • - Це якась детективна історія, — так почали розповідати про зникнення 1,5-річної Настюші у міському центрі соціальних служб для сім’ї дітей та молоді. — Мати Насті, бабуся та тітки — нелегали-іммігранти з Сибіру.


 • У Міжнародний день захисту озонового шару у Вінниці була проведена акція «Збережемо природу».

 • Добре обличчя, на вустах посмішка. Але все це у 18-річної Віки Антонюк, хворої на ДЦП, якось крізь сльози. Через хворобу, що вразила ноги, дівчина з трудом піднялась на 3-ій поверх редакції. Зробила це, щоб поділитись своїм болем.

 • «Досі ми гордилися, що наші діти навчаються у 13-ій школі. Але нашого директора забрали в школу у центрі міста, щоб робив там ліцей. А для чого ліцей 13-ій школі: у нас же не діти, а «бидло»... Ці слова ми вже четвертий рік чуємо від директриси, яку нам «подарувала» міська влада. Бо вона подруга міського начальства. За 3 роки її постійного терору і крику не витримало більше 20 кращих учителів і дуже багато учнів пішли в інші школи.

 • 26 вересня відбувся «круглий стіл», участь в якому взяли вінницькі студенти, учасники акції «Студенти для місцевого самоврядування», та депутати Вінницької міської ради

 • У краєзнавчому музеї проходить виставка вишиванок, яку підготували учні школи № 23. Дивлячись на ці роботи, навіть не віриться, що їх зробили дев’ятикласники.

 • Учні дитячої зразкової студії естрадного вокалу «Зорепад» не лише співаки, а й актори. Випускниця студії Тетяна Ямова знялась у новому кліпі «ВІА Гри» «Діаманти». Інші дівчатка пройшли проби і потрапили у дитячий фільм «Єралаш».

 • Наша школа, де навчаються діти, розташована поблизу чотирьох великих автодоріг (вул. Д. Нечая, Московської, Тимощука та Примакова). Ці дороги ведуть до автобазару та об’їзної дороги. Школярі неодноразово ставали жертвами ДТП, адже на цих вулицях не встановлено жодного світлофора, немає «лежачих поліцейських». Але ж діти ходять і на другу зміну, уроки закінчуються пізно, і вони повертаються додому, коли зовсім темно. Як же їм перейти дорогу? Як батькам бути спокійними за життя дітей?

 • Нещодавно весь цей жах сколихнув жителів Бару. Сусіди 88-річної бабусі побачили, що бідолашна стікає кров’ю. Об 11-й годині на їх адресу виїхала «швидка», лікарі виявили, що жінці нанесено кілька ножових поранень. Будь-які дії по порятунку бабусі були марними.

 • У 6-му чемпіонаті світу з універсального бою, який проходив у Петербурзі, взяли участь 38 країн. Серед них була і українська збірна, до якої входили четверо вінницьких спортсменів. Двоє з них, Павло Горлатов та Валерій Бондар, привезли додому звання чемпіонів світу.

 • Не знаючи точного визначення таких слів як жалість та кохання, ми часто плутаємо їх значення. Але чому? Мабуть, тому, що одне з цих почуттів може перерости в інше, та воно буде несправжнім. Часто люди думають, що якщо кохання ще не прийшло, то потрібно швидко заміняти його жалістю. Таких випадків вистачає, моя знайома Олександра пожертвувала собою саме через жалість:

 • Як тільки не наловчилися злодії непомітно «присвоювати» у громадян «мобілки»! Зазвичай подібного роду промисел проводиться шахраями у громадському транспорті. Бувають і такі випадки, коли нахаби серед білого дня відбирають дорогі телефони. Жертвами найчастіше стають підлітки та жінки.

 • На вигляд Денис Шкатула – звичайний хлопчик, але вже чемпіон. Навчається він у 8-му класі школи №23, з шкільних предметів любить фізику та хімію. Але своєю найбільшою стихією вважає шашки, в які почав грати два роки тому, зовсім випадково.

 • «Здрастуй, «МіГ»! Дуже люблю вашу газету. Молодці, так тримати! А звертаюся з проханням надрукувати у газеті список молодіжних організацій, які є у Вінниці. Чув, що окремі з них надають реальну допомогу молоді у вирішенні їхніх проблем.

 • - Є геї з народження, а є набуті, тобто такими їх зробило суспільство. Я – гей з дитинства, — розповідає Денис. — Але нікому це не казав і дуже довго тримав у собі. Про це знає лише батько, а мама, брати та сестри до сих пір нічого не підозрюють. Тим більше, моя сестра страшенна гомофобка. Якби я їй сказав, то не знаю, щоб вона зі мною зробила. І не подивилася б навіть на те, що я її брат… А як відбувалася моя розмова з батьком, то взагалі окрема історія.


 • Нещодавно я побувала на семінарі, темою якого було подолання стигматизації до ВІЛ-позитивних людей. Перше слово дали молодому хлопцю, який абсолютно спокійно розповів, що він ВІЛ-позитивний. Інфекцію отримав через вживання наркотиків. Після того, як дізнався про свій статус, його життя кардинально змінилося. Андрій звернувся до Бога. Незабаром у нього весілля з дівчиною, яка здорова! Разом з Ірою вони мріють про спільну дитину...

 • «Я так мріяла знайти своє щастя, свою половинку, шукала свого єдиного, а мені казали, що перебираю хлопцями. Я придивлялась та вивчала кожного з моїх залицяльників, але розуміла, що це не він. Шукала і вірила у те, що знайду.

 • Моя донька довгих 15 років не бачила свого справжнього батька. Вона, звичайно, просила мене про зустріч з ним, але ми живемо не в Україні. Чесно кажучи, я так боялась цієї зустрічі, не знала, як буду себе поводити. Але ми приїхали в Україну та все-таки зустрілись. У той момент зрозуміла, що кохання не згасло, що я тону в його очах, втрачаю свідомість від його посмішки, хочу бути з ним одним цілим. Мені так хотілось пригорнутись до нього. Але я розумію, що не можу бути з ним, і не можу бути без нього. Що мені робити, не знаю!..»

 • У молоді з'явилась нова мода — одружуватись вагітними. Якщо ви хоч раз сходите на екскурсію до РАЦСу, то побачите, що я кажу правду. Більшість дівчат у весільних сукнях з помітними животиками стоять у черзі до урочистого залу.

 • Практично неможливо передати, який аромат був минулого понеділка в одному із вінницьких кафе під час мого інтерв’ю із двійником відомої російської поп-діви Алсу. Це було якесь дивне співвідношення аромату гарного тіла та дорогого парфуму. Якщо жіноча краса і має свій неповторний аромат, то він, напевно, саме такий.

 • Вінниця довго йшла до чемпіонату Європи з хокею на траві, а перепон було чимало. Скандалу та штрафних санкцій за недобудований стадіон вдалося уникнути. А головне — українська збірна стала чемпіоном Європи та здобула Кубок Челенджер.


 • Ми продовжуємо знайомити вас із життям української "золотої" молоді

 • Вже десять років поспіль раз у рік Вінниця стає столицею джазу. Цього року на триденний фестиваль джазової музики до нашого міста з’їхались зірки з усього світу: з Німеччини, Польщі, Росії, Литви, США та України.

 • Зараз під патронатом голови облдержадміністрації Олександра Домбровського телевізійне творче об’єднання АМІК-Україна формує команду КВН.

  
  Друкуємо газети

  
  АРХІВ "Молодіжної газети Вінниччини": 2004 рiк:   №№ 16, 19, 21, 23, 24, 25, 2005 рiк:   №№ 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк:   №№ 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 25 2007 рiк:   №№ 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25 2008 рiк:   №№ 3, 4, 5, 6, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 26 2009 рiк:   №№ 3, 4, 11, 13, 14, 16, 25 2010 рiк:   №№  3, 4, 5


  Украинская баннерная сеть