"Молодіжна газета Вінниччини" (м. Вінниця, Україна)

«Молодіжна газета Вінниччини» (Україна, м. Вінниця). Logo - 16 kb
43 тисячі примірників через  тиждень, 8 сторiнок А3
+380 432 515-226, 515-222, 55-41-50

Loading


since 1.08.2001


since 3.06.2004


аборт, мини аборт, контрацепция,

Дайджест 'СЕДМИЦА' - Православные новости за неделю
Архив
д а й д ж е с т а

Вінницька і Могилів-Подільська єпархія Української Православної Церкви
Засновник i видавець: Т.О.В. «Регіна» ЛТД.
Виходить українською та російською мовами.
Редколегія: Анатолій Жучинський - головний редактор; Тетяна Редько - заступник гол. редактора.
Правове обслуговування - Світлана Чернюк.
При передруку посилання на «33 канал» обов’язкове.
Designed by Paul Lebedev, 2000-2003. = Best view in IE - 800x600 =
ІНВАЛІД ЗУМІВ ЗАРОБИТИ 9 МІЛЬЙОНІВ... ЛИШЕ НА ПОЖЕРТВУ ІНШИМ

№24 вiд 16 листопада 2005 р.

 • Ціна золотої медалі чи «червоного диплома» може бути різною. Інколи вони здобуваються сумлінною працею, інколи варті потрібних знайомств чи певної суми... Але в цій історії ціна дорівнює... долі людини.


 • Карний розшук РВВС міста Бар піднято на ноги, але поки що усі намагання знайти Аню не дали жодних результатів. Востаннє дівчину бачили на місцевій дискотеці «Старий замок» 14 жовтня у Бару. Очевидці говорять, що дівчина сідала у якусь машину, були там ще дівчата та чоловіки.

 • Десять років тому 18-річна Тетяна (всі імена в статті змінено з етичних міркувань) розлучилася з чоловіком та залишилась одна з донькою на руках. Молода мати була сиротою, отже, допомогти їй було нікому.

 • В часи молодості наших батьків хлопці були більш сором’язливими. І дехто не наважувався підходити навіть з банальним «Можна познайомитися?», не кажучи вже про «Які в тебе ноги і груди!» Як же тоді знайомилися, спитаєте ви? А настільки оригінально, що зараз такий спосіб навряд чи був би дієвим. Коли брали книжку в бібліотеці, писали на останній сторінці свій відгук і залишали ім’я та номер телефону. Якщо наступному читачу книжки відгук подобався, то він телефонував, знайомився. Кажуть, так зійшлася не одна пара.

 • До правоохоронних органів надійшла оперативна інформація, що працівник однієї з приватних фірм займається збутом порнографічної продукції. Щоб захистити мораль серед мешканців Вінниці, міліціонери прикинулися звичайними покупцями та провели контрольну закупку.

 • Адже протяжність села досить велика, і переважна більшість селян їздить на велосипедах. Але проблема у тому, що немає спеціальних місць, де можна залишати такий транспорт, і більшість велосипедів просто грабують.

 • «Прочитала листа дівчини, яка чи тому, що сам така, чи тому, що їй імпонує життя «мажорів», так самовіддано стала на їх захист. При цьому дуже пройшлася по так званих «биках», особливо по тому, як вони проводять вечори за пляшкою дешевої горілки.

 • «У газеті розгорнулася чимала дискусія щодо «мажорів», «золотої молоді» та «биків». Я ж нікого не хочу засуджувати чи виправдовувати. Просто хочу висловити свою точку зору.

 • «Цікаво було б дізнатись, чому саме так вони («мажорні» дівчата і хлопці) поводяться, чому їх не хвилює, що робиться за вікном?» Почему, по-вашему, их должно интересовать, что происходит за окном? При общем падении нравственности вряд ли можно ожидать, что разбогатевшие, чаще всего, не совсем законными способами (мягко говоря), люди будут интересоваться теми, кто этого сделать не смог? Чего же ожидать от их потомков? Да и что там, за окном? Нищие учителя, инженеры, врачи. Разве это люди для тех, кто может за вечер просадить их годовую зарплату? «Чому не наслідують прикладу Європи та Америки, де серед багатих модно бути аскетом і меценатом?»

 • «Приїхав на вихідні до батьків і прочитав у «МіГу» цікаву дискусію стосовно «мажорів» і «биків». Як не парадоксально, але вони дуже схожі по суті. Ті і інші «дурью маются». І, може, навіть «биків», які, як пише одна читачка, «бездумно розпивають» пляшку, можна зрозуміти більше — вони так заливають свою приреченість, бо куди не поткнуться у теперішньому житті — а без грошей і ні туди і ні сюди.

 • «Ці слова сказала літня жінка, з великим досвідом прожитих років за плечима. «Повір мені, якщо ти так зробиш, тобі в житті буде набагато легше жити», — навчала вона.

 • - Страшне! Знову зайві кілограми! — викрикнула я, вертячись перед дзеркалом. — Ну, скажи хоч ти щось приємне, — звернулась до свого друга. — Зайві «кеге» мене прикрашають чи «пристрашають»?

 • Я сиділа на лавочці і підгодовувала зернятами голубів, які, немов бджоли до вулика, злітались на безкоштовну їжу. Поруч гуляли молоді мами з дітьми. Я задивилася на малюка, який, поклавши пальчик до рота, щось дуже важливе обмірковував.

 • «Люди! Почему вы такие жестокие? Почему вы вмешиваетесь в личную жизнь других, если не можете разобраться в своей? Кто вам дал такое право? Ну и что, что мне 19, а ему 34, ведь любви все возрасты покорны.

 • Незабаром дошкільний заклад «Ромашка», що у Вороновиці, отримає статус родинного дому. Від звичайних садочків він відрізняється тим, що там виховуються діти-сироти з усього Вінницького району. За дев’ять років існування у «Ромашці» було 90 дітей-сиріт.

 • 81 тисяча українців перебуває на обліку за вчинення насильства у сім’ї

 • «Привіт, старий!» — вигукнула я з порога. «Старий», який спокійно лежав на дивані, тільки кивнув головою на знак вітання. Вовчик уже давно звик до моїх «набігів» на його тиху оселю. А «старий» він не за паспортом, а від часу, який триває наша дружба. У нас є багато спільного, але «найспільніше» — це те, що ми обоє ледарі. Тільки він, на відміну від мене, професійний.

 • Щедрим на поїздки видався цей рік для учасників ансамблю гітаристів «Новий день» Тульчинської музичної школи. У Києві юні гітаристи стали лауреатами дитячого благодійного фестивалю «Сім, сім». Інтенсивно, насичено проходив Всеукраїнський фестиваль «Кришталеві джерела» у селі Штормове Сакського району, де тульчинці не тільки багато виступали, але й отримали масу вражень від екскурсій...

 • Висловлювання про виправлення горбатого цілком підходить до 43-річного вінничанина. Свого часу він притягувався до кримінальної відповідальності за зґвалтування, у тому числі, у збоченій формі. Недавно ж його знову затримали за аналогічні злочини у Києві, куди періодично возив оптові партії м’яса.

 • До Міжнародного дня студента 17 листопада о 18 годині у МПМ «Зоря» пройде фінал студентської ліги КВН. Усі бажаючі можуть прийти та насолодитися грою вінницьких КВН-команд.

 • За останні десятиліття кількість учнів, які навчаються в середніх школах, зросла з 56 до 78%. А кількість студентів зросла з 69 мільйонів (1990 рік) до 88 мільйонів (1997 рік). Найбільші показники — в країнах, що розвиваються.

 • Багато років тому сидів маленький хлопчик у траві, проводжаючи поглядом своїх блакитних оченят перелітних птахів. Він так хотів побігти за лелеками, помахати їм на прощання руками, але...

 • Чи не найвеселіше свято року – День студента. І Вінниця по-праву вважається студентським містом, тому 17 листопада обіцяє бути «гарячим днем календаря». То як же святкують студенти своє «професійне» свято?

 • «У житті немає стабільності, то чорна смуга, то біла, але ми маємо втримуватись та прагнути кращого життя. Найстрашніше те, що як би не було розвинуте людство, ніхто не навчився б контролювати цей процес.


 • Тренування проводяться за методами, що зміцнюють духовне і фізичне здоров’я дітей і молоді, надають їм впевненості у власних силах, забезпечують стрімке зростання боксерської майстерності.

 • Учні та випускники ліцею №7 не дають змоги забути про цю школу. Щороку тут проявляють себе нові таланти. Це підтверджує абсолютний перший рейтинг з правознавства Вінницької області вже другий рік поспіль, а також — результати 3-го Всеукраїнського турніру юних правознавців, що відбувся на канікулах у м. Харків.

 • «Всі ми — різні, всі ми — рівні» — під таким гаслом пройшов перший вінницький молодіжний фестиваль «Музентропія-2005». На проведення фесту організаторів надихнула звістка про створення Центру соціально-психологічної та фізичної реабілітації молоді з обмеженими фізичними можливостями на візках.

 • «Кажуть, що професія вчителя — від Бога, а усі інші професії — від учителя. Ще з сивої давнини слово «педагог» вимовлялось з невимовною шаною і гордістю, а людина, яка мала це звання, користувалась неабияким авторитетом. Пройшов час, але і сьогодні в нашому уявленні вчитель асоціюється, перш за все, з наставником, котрий допомагає зробити правильний життєвий вибір, вчить законам, совісті і моралі. Та чи завжди звання відповідає дійсності?

 • Колись, як і всі інші, ми збирали гроші на своє майбутнє. Звичайно ж, клали їх на ощадкнижку. Мовляв, хай там лежать, колись пригодиться, адже маємо двох діточок. А ось тепер, коли наше майбутнє підросло, то нам вкрай потрібні ті гроші.

  
  Друкуємо газети

  
  АРХІВ "Молодіжної газети Вінниччини": 2004 рiк:   №№ 16, 19, 21, 23, 24, 25, 2005 рiк:   №№ 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк:   №№ 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 25 2007 рiк:   №№ 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25 2008 рiк:   №№ 3, 4, 5, 6, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 26 2009 рiк:   №№ 3, 4, 11, 13, 14, 16, 25 2010 рiк:   №№  3, 4, 5


  Украинская баннерная сеть