"Молодіжна газета Вінниччини" (м. Вінниця, Україна)

«Молодіжна газета Вінниччини» (Україна, м. Вінниця). Logo - 16 kb
43 тисячі примірників через  тиждень, 8 сторiнок А3
+380 432 515-226, 515-222, 55-41-50

Loading


since 1.08.2001


since 3.06.2004


аборт, мини аборт, контрацепция,

Дайджест 'СЕДМИЦА' - Православные новости за неделю
Архив
д а й д ж е с т а

Вінницька і Могилів-Подільська єпархія Української Православної Церкви
Засновник i видавець: Т.О.В. «Регіна» ЛТД.
Виходить українською та російською мовами.
Редколегія: Анатолій Жучинський - головний редактор; Тетяна Редько - заступник гол. редактора.
Правове обслуговування - Світлана Чернюк.
При передруку посилання на «33 канал» обов’язкове.
Designed by Paul Lebedev, 2000-2003. = Best view in IE - 800x600 =
СЕКТАНТИ НАМАГАЛИСЯ ЗАЗОМБУВАТИ 15-РІЧНУ ДІВЧИНКУ? Мати вчасно помітила зміни у поведінці своєї дочки

№26 вiд 14 грудня 2005 р.

 • Про неприємну історію, що трапилась з сім'єю Вержуків, гуде мало не весь Тиврів. Приїхавши до міста, ми ще не встигли знайти потерпілих, як місцеві жителі усе розповіли: і де проживає сім'я, і скільки грошей вони виграли, і як все відбувалось. Але подробиці ми почули з уст Олени Вержук, в якої вимагали гроші.


 • «У нас у класі на кожну дівчину припадало по 4 хлопці, тож ми не були обділені увагою. І серед цих хлопців були різні – високі, худі, повні, маленькі. Кожен намагався звертати на себе увагу.

 • Одного чудового осіннього дня учні Удицької ЗОШ (Теплицький р-н) пішли в похід. Розваги у лісі, змагання, пісні, вечеря біля ватри – усе це так сподобалося, що виникла ідея створити туристичний клуб «Оріон». Цього року «Оріон» відзначив своє 15-річчя.

 • Одного разу Валентина раптово зазирнула у книжку, яку її 15-річна дочка Маша читала більше місяця (імена змінені). Вже перші рядки її шокували. Автор «Вчення» пропонував відмовитись від звичного життя, виконувати вказівки майстра і навіть віддати життя, якщо буде потрібно.

 • «Одержавши черговий номер «молодіжки», я швидко очима перебіг надруковане, шукаючи новин про маленьке «зозуленя», підкинуте нерозумною мамою в лікарні. Що можу сказати — зрадів, що є Бог на світі і не залишив сироту поза своєю увагою.

 • Три роки тому Ірина (з етичних міркувань ім'я змінено) приїхала до Вінниці на навчання в один із місцевих вузів. Для неї, дівчини, котра усе своє життя прожила у селі, місто здалось тим шансом, який може змінити щось на краще. Попереду на Ірину чекали студентські роки — найщасливіша пора молодості. Дівоче серце було сповнене оптимізмом і надією…

 • «Не раз казала мені бабуся: «Май голову на в’язах! Не вір хлопцям». Але хоч і була моя голова на шиї, та, напевно, влаштовувала собі (без мого відома) вихідні. Бо як же тоді пояснити мою віру хлоп’ячим обіцянкам?

 • Сьогодні за життя маленького Роми з села Мовчани Жмеринського району борються лікарі дитячої обласної лікарні. Хлопчик вилив на себе окріп так, що на його тілі майже немає живого місця, не постраждали лише ніжки дитини.

 • Минулої п'ятниці близько 19.00 до одного з магазинів м. Калинівки завітав пізній покупець. Одягнений гарно, вигляд респектабельний.

 • «Здравствуйте, уважаемая редакция. Вы моя последняя надежда. Я хочу признаться в любви самой лучшей девочке, моей малышке Сашеньке Павлюк.

 • «Это письмо тебе, ты не моя соперница, а я не твоя… Он ушел от меня, а потом ушел к тебе… ты не была причиной нашей разлуки… я не завидую и не ревную, я знаю, что ты счастлива с ним.., надеюсь, он тоже… Береги его! Слышишь, береги!

 • Все зрозуміло, «дєло молодоє», пристрасть захоплює зненацька, а під рукою немає презервативів. Але зупиніться на мить і подумайте про наслідки. Від цього пил обов'язково трошки згасне. І у хлопця також, якщо спитати у нього, чи готовий він стати батьком. Махнути на все рукою і думати «може, пронесе» — не вихід. Бо помилка може бути фатальною — зіпсоване життя.

 • «Я не хочу прислухатися до власного серця. Я боюся, що воно мені скаже: «Ти закохана!..» — сказала мені подруга.

 • - Ми з однокласницею йшли мостом із навчання, затримались на чергуванні, — розповідає Діана. — Нас підкликала молода жінка, поруч із нею був маленький хлопчик. Тоді ми подумали, що це її син. Дівчина сказала: «Дівчата, потримайте мої речі». Віддала нам мобільний та верхній одяг. Сказала, що посварилась із чоловіком, він її образив, і вона не хоче жити. Каже: «Зараз стрибну». Стала питати нас, що їй ще із себе зняти, може, черевики? Ми зрозуміли, що вона думає про це серйозно. Почали в один голос вмовляти її не стрибати. Казали, що вам, мовляв, ще жити, дитина ж у вас.

 • - Спробуй, тобі сподобається, це нові відчуття! Та що ти, це ж зовсім безпечно.., — саме так часто, з подачі «друзів» вперше пробують наркотик.

 • Часто трапляється, що через батьківські вчинки страждають діти. Так сталось і з однією жителькою с. Мельниківці Немирівського району. Через сварку двох сусідок, постраждала 16-річна дівчина Катя.

 • «Я никогда не была прилежной дочкой. Я никогда не считала маму лучшей подругой. Я никогда не приходила вовремя домой. Я никогда не воспринимала нежности со стороны родных (наверное, потому что в нашей семье с самого моего рождения это не особо принято).

 • «Нещодавно проходила однією з центральних площ нашого міста. Чоловік з купою газеток протягнув мені буклет зі словами «Сьогодні День боротьби зі Снідом. Почитайте, там корисна інформація». Я мовчки взяла згорток та пішла геть. Мені вже пізно боротись. О Боже, як боляче про це згадувати, боляче жити та розуміти, що ти не така, як усі. І вже ніколи такою не будеш.

 • Цей місяць розпочався з Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом. Щоправда, цього року цей день називали Днем солідарності із ВІЛ-позитивними людьми. Адже їм надзвичайно важливо відчувати підтримку та розуміння.

 • Лікарі місцевої зоологічної лікарні не змогли дати оцінку цьому прецеденту – чи то примат-людина народилася в результаті якогось генетичного збою в організмі матері, чи то ми зіткнулися з черговим підтвердженням теорії Дарвіна.

 • Виїхати за кордон – мрія не одного українця. І для втілення цієї мрії шукають різні шляхи. Дівчата звертаються до шлюбних агенцій і шукають собі заморських чоловіків або ходять на зустрічі з іноземцями, які часто влаштовуються у Вінниці.

 • Звістка про те, що Михайло Поплавський залишає сцену, облетіла мало не усі українські телеканали. Анонс прощального концерту крутився по TV майже два місяці. Мабуть, завдяки цьому заздалегідь були розкуплені усі квитки.

 • Частенько доводиться чути від студентів, що вони повністю підвладні керівництву вузів. Студентські ради на це теж скаржаться.

 • «Діти – дітям», – саме таку назву має акція, яка проводиться для дітей, обділених батьківською любов’ю. Ініціаторами такої акції є ГО «Наше Поділля», «Молодіжна газета Вінниччини» та Вінницький прес-клуб. До цього заходу залучені всі школи м. Вінниці. Учням 1-9 класів запропоновано написати вітальну листівку своїм ровесникам, які проживають у віддалених школах-інтернатах області. А на сьогоднішній день таких дітей близько 5 тисяч.

 • Звичайно, найлегше звинуватити, мовляв, молоді «мамаші» не цікавляться майбутнім дитям, прагнуть лише отримати ті 8,5 тисячі! Та хіба можна оцінювати всіх за вчинками одиниць? Навряд.

 • «Шановна редакціє! Ми, члени ради старшокласників Вінницької СЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. М.І.Пирогова, від імені всіх учнів нашої школи висловлюємо глибоке обурення листом від батьків учнів школи, надрукованим у вашій газеті.

 • «Дорогі мої співвітчизники! Я, учень, хочу розповісти вам мою думку про сьогоднішні події, хоча моя майбутня професія не буде пов'язана ні з політикою, ні з журналістикою.

 • - Допоможіть мені розібратися у своєму житті! — на редакційний номер «МІГу» зателефонував хлопець, який мешкає в одному з районів Вінниччини. — Про статус ВІЛ-інфікованої людини я дізнався нещодавно. Приблизно в цей же проміжок часу зустрів дівчину і покохав її. Здається, що і вона також мене кохає. Але я боюся зізнатися їй в тому, що у мене ця хвороба...

  
  Друкуємо газети

  
  АРХІВ "Молодіжної газети Вінниччини": 2004 рiк:   №№ 16, 19, 21, 23, 24, 25, 2005 рiк:   №№ 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк:   №№ 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 25 2007 рiк:   №№ 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25 2008 рiк:   №№ 3, 4, 5, 6, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 26 2009 рiк:   №№ 3, 4, 11, 13, 14, 16, 25 2010 рiк:   №№  3, 4, 5


  Украинская баннерная сеть