"Молодіжна газета Вінниччини" (м. Вінниця, Україна)

«Молодіжна газета Вінниччини» (Україна, м. Вінниця). Logo - 16 kb
43 тисячі примірників через  тиждень, 8 сторiнок А3
+380 432 515-226, 515-222, 55-41-50

Loading


since 1.08.2001


since 3.06.2004


аборт, мини аборт, контрацепция,

Дайджест 'СЕДМИЦА' - Православные новости за неделю
Архив
д а й д ж е с т а

Вінницька і Могилів-Подільська єпархія Української Православної Церкви
Засновник i видавець: Т.О.В. «Регіна» ЛТД.
Виходить українською та російською мовами.
Редколегія: Анатолій Жучинський - головний редактор; Тетяна Редько - заступник гол. редактора.
Правове обслуговування - Світлана Чернюк.
При передруку посилання на «33 канал» обов’язкове.
Designed by Paul Lebedev, 2000-2003. = Best view in IE - 800x600 =
"ЗА ТО, ЧТО ОДОЛЖИЛ ИМ ДЕНЬГИ... "друзья" выбросили с 6-го этажа..."

№1 вiд 1 січня 2006 р.

 • «Кульгаючий пережене коня, якщо у нього є мета», — сказав Расул Гамзатов. «Бійтесь думок, бо вони збуваються», — порадив Гете і дав можливість кожному переконатись, так це чи ні. Щоправда, для цього треба прожити більше половини життя. Отож, може, краще повчитись на чужих помилках і більше слухатись близьких вам старших людей — матір, батька, бабусю чи дідуся.


 • Уважаемая Вика! Ваше письмо не то чтобы потрясло меня, оно просто привело меня в смятение, и ярый гнев постиг меня... Изначально прошу извинения за то, что излагаю свои мысли на русском языке, это не совсем этично, но это язык моей души, и мне хотелось бы быть предельно искренней...

 • «Я радий, що нам, дітям війни, росте гідна заміна. У мої роки такого вчителя у мене не було. Ти не перший із своїх ровесників піднімаєш на сторінках «МіГу» і «33-го каналу» українське питання. Пам’ятай, ти не одинокий у боротьбі за Україну, за її волю і незалежність. Я вже багато років веду боротьбу із засиллям Росії у всі сфери нашого життя.

 • Судовими позовами сьогодні не здивуєш нікого. Люди судяться за межі, за порушення авторських прав, за образу честі, гідності та ділової репутації... Але щоб студентка вимагала відшкодування моральних збитків за приниження – про таке чути не доводилося. Принаймні, у Вінниці.

 • Проведення КВНівських ігор у Вінниці стало традиційним. Нещодавно, а саме у листопаді, закінчився фінал КВН-команд серед вузів. У грудні такий же фінал пройшов серед КВН-команд технікумів та коледжів. Отож, 15 грудня за звання найкращих жартівників змагались команда технолого-промислового коледжу «Утомленные учебой», команда транспортного коледжу «Чучука» та студенти Вінницького коледжу конструювання одягу «Дівчата».

 • Троє першокурсників медуніверситету, повертаючись ввечері у свій гуртожиток, були пограбовані. Їх побили і відібрали у двох по мобільному телефону, а у третього — 40 гривень. Майбутні медики звернулися в міліцію.

 • «Нещодавно мені знайома розказала таку історію: «Стою я в тролейбусі, людей повно, а поряд хлопчина треться. Ну, думаю, все! Точно кишеньковий злодюжка. Зараз недорахуюся у сумці чи гаманця, чи телефону. Вийшли, тремтячими руками відкриваю сумку — гаманець на місці, телефон також.

 • «Здравствуй, дорогой Дедушка Мороз! Ты знаешь, мне уже почти 20, а я все еще пишу тебе письма. Не потому что мне больше некому написать. Просто, когда пишу тебе, вспоминаю свое счастливое детство.

 • Схоже, вінницька молодь зрозуміла давню істину: якщо вона не займатиметься політикою, то політика займеться… нею. Займеться і, як це було на виборчих перегонах у 2004 році, використає. Аби цього не сталося, з ініціативи молодіжного громадського об'єднання «Нова Вінниця» та суспільно-політичного клубу «Аргумент» відбулося засідання «круглого столу» на тему «Використання молоді у політичних процесах».

 • «Привет, МиГ»! Решила вам рассказать свою минорную историю. Раньше я всегда улыбалась, была веселой, отзывчивой и, можно даже сказать, доброй. Меня нельзя назвать королевой красоты, но никогда не страдала ни от недостатка внимания парней, ни от его избытка.

 • «Дорвалась-таки до Интернета! Как хорошо сидеть в удобном кресле, расслабиться и с головой окунуться во Всемирную паутину. Сеть — это Сеть. Затягивает похлеще любого наркотика. Оторваться трудно, но возможно.

 • «Привет, любимая газета! В номере 26 (76) я прочитал статью «Жизнь вокруг нас», где обсуждалась тема ВИЧ, СПИД. И я задумался, кому в этой жизни больше не повезло: больным СПИДом или моему лучшему другу (в 22 года остался на всю жизнь инвалидом и передвигается на коляске)? Начну по порядку. Его я знаю 20 лет, вместе учились в одной школе, потом в одном институте – мечтал стать военным и собирался служить в пограничных войсках.

 • До презентації кафедри трудового навчання учні та вчителі 23-ї школи готувались майже півроку: дівчата робили витинанки, вишивали, в’язали та шили одяг, хлопці майстрували рамки, ложки, підставки та різноманітні фігурки з дерева. Але головна «ізюминка» презентації – показ театру мод, на якому учні презентували 25 національних костюмів країн, що входять до Європейського Союзу.

 • 6-річна Настя Овчар минулого тижня приїхала лікуватися на Вінниччину, до немирівського санаторію «Авангард». Дівчинка, рятуючи свою меншу сестричку, отримала 80% опіків. Після трьох перенесених операцій з пересадки шкіри в американському місті Бостон вона проходить реабілітацію в опіковому центрі, адже найкращий досвід в Україні має саме Немирівський санаторій. Наразі журналістів до маленької героїні не пускають.

 • Знаменитості, котрі народилися в рік Собаки: Андре Агассі, Бриджит Бардо, Девід Боуі, сер Уінстон Черчілль, мати Тереза, Софі Лорен, Елвіс Преслі, Сільвестр Сталлоне, Шерон Стоун, Жак-Ів Кусто.

 • Нінель В’ячеславівна каже, що тільки бажані діти можуть бути талановитими. Судячи з цього, її донька Вероніка дуже бажана дитина. Чим тільки вона не займається! І музикою, і вокалом, малюванням, танцями, вивчає мови.

 • Чечітка, або степ-денс, так, називають останнім часом цей танцювальний жанр. Ритм чечітки розвиває не тільки музикальність, але й гармонійну пластику.

 • Передрiздвяний час в Європi вважається найвеселiшим. Ярмарки, концерти, вистави, подарунки... Деякі сімейні пари готуються до святкування, а Тетяна та Андрій Обревки готувалися до першого Всеукраїнського турнiру з бодiбiлдінгу — «Кубок Лариси Прищепи», і недарма. Кожен із них став кращим у своїй категорії. Хіба не хороший подарунок до свят?


 • У медиків виникли свої аргументи проти народження такою соціально незрілою мамою дитини. Але остаточне слово було за мамою Олі (з етичних міркувань ім’я змінено). Рішення про народження неповнолітньою дитини або переривання її вагітності має прийматись батьками.

 • У Вінницькому міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді вже стало традицією у день святого Миколая обдаровувати подарунками молодь з обмеженими фізичними можливостями. Цього року спеціалісти центру Ілля Максимчук та Людмила Рубаненко відвідали 45 інвалідів І групи, «намотавши» двома машинами з 9-ї ранку до 19-ї вечора майже 200 км. Дарували цитрусові, сік, солодощі…

 • Святкування Дня Андрія у сімейній школі «АІСТ» стало традиційним. Готуватися до цього свята в школі починають заздалегідь.

 • Щороку у Вінниці до Дня інвалідів проводиться традиційний турнір із шахів, в якому беруть участь діти з обмеженими фізичними можливостями. Цього року участь у турнірі взяли 22 учні, які навчаються у 5-11-х класах. Щоправда, найменшій учасниці, третьокласниці Тані Рачок з с. Писарівка, лише дев’ять років.

  
  Друкуємо газети

  
  АРХІВ "Молодіжної газети Вінниччини": 2004 рiк:   №№ 16, 19, 21, 23, 24, 25, 2005 рiк:   №№ 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк:   №№ 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 25 2007 рiк:   №№ 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25 2008 рiк:   №№ 3, 4, 5, 6, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 26 2009 рiк:   №№ 3, 4, 11, 13, 14, 16, 25 2010 рiк:   №№  3, 4, 5


  Украинская баннерная сеть