"Молодіжна газета Вінниччини" (м. Вінниця, Україна)

«Молодіжна газета Вінниччини» (Україна, м. Вінниця). Logo - 16 kb
43 тисячі примірників через  тиждень, 8 сторiнок А3
+380 432 515-226, 515-222, 55-41-50

Loading


since 1.08.2001


since 3.06.2004


аборт, мини аборт, контрацепция,

Дайджест 'СЕДМИЦА' - Православные новости за неделю
Архив
д а й д ж е с т а

Вінницька і Могилів-Подільська єпархія Української Православної Церкви
Засновник i видавець: Т.О.В. «Регіна» ЛТД.
Виходить українською та російською мовами.
Редколегія: Анатолій Жучинський - головний редактор; Тетяна Редько - заступник гол. редактора.
Правове обслуговування - Світлана Чернюк.
При передруку посилання на «33 канал» обов’язкове.
Designed by Paul Lebedev, 2000-2003. = Best view in IE - 800x600 =
"ЯКЩО БОГ ДАВ ДИТИНУ У 14 РОКІВ, то треба народжувати"

№2 вiд 11 січня 2006 р.

 • Міська влада нещодавно вручила стипендії кращим учням. Були школи з одним та двома стипендіатами. З ФМГ №17 на сцену вийшли 10 стипендіатів, і… всі хлопці. Але близнюки були тільки зі школи-ліцею №7. Брати Віталій та Владислав Власюки — одинадцятикласники. Вони — круглі відмінники і просто красені. Тож, дівчата, зверніть увагу та знайомтеся з найрозумнішими близнюками Вінниці.


 • Найоригінальніші подарунки напередодні Нового року зробили собі одинадцять пар, які одружились 30 грудня. А взагалі у 2005 році шлюб уклали 3310 пар, у 2004 році — 2720. Ми вирішили поспілкуватись з останніми урочистими парами 2005 року та дізнатись про їхні історії кохання.

 • Святкування цього Нового року мало стати незвичайним для Оксани та її друзів, адже батьки залишили квартиру у її розпорядження. 31 грудня Оксана з подругами практично цілий день наводили порядок: прикрашали ялинку, готували смачні страви — одним словом, робили усе, аби гарно зустріти Новий рік. Залишилось зробити лише деякі дрібні покупки.

 • Жителька Ладижина Олена мала добру вдачу, але їй доля готувала більше неприємних подій, ніж радощів. Перший шлюб не склався, після розлучення вона залишилася із сином, вирішила почати нове життя.

 • «Не для життя, а для школи навчаємося», — сказав свого часу римський філософ Сенека. Можливо, у його словах і є доля правди, якщо взяти резонанс, викликаний опублікованою у «МіГ» статтею «Школа вже стала платною?..»

 • Щороку в області губиться понад десяток дітей. І кожного разу доля зниклих залежить від оперативності пошуково-рятувальних робіт, від правильності та злагодженості дій. Ще не стерся із пам’яті випадок, коли у Могилів-Подільському районі пропала 2-річна дівчинка. Тоді її так і не змогли вчасно знайти – дитина загинула від переохолодження. Лише за кілька місяців знайшли її тільце під кущем за декілька кілометрів від села Яришів. А днями у с. Конищів Мурованокуриловецького району сталася схожа надзвичайна подія. Загубився 9-річний хлопчик.

 • «Шановна редакціє «33-го каналу»! Ми, студенти Вінницького державного аграрного університету, через вашу газету хочемо поставити кілька запитань нашим керманичам.

 • «Часто пишуть в газетах про чати, Інтернет-знайомства, про багато плюсів і мінусів. Я також «сиділа в Інтернеті». У мене було там безліч знайомств. Але зустрілася я лише з одним віртуальним знайомим. Ця зустріч змінила моє життя.

 • «Ось і знову розпочався новий передвиборний марафон. Але ми вже звикли до того, що в нас усе, не як у людей. Для прикладу візьмемо держави Європи. Там вибори асоціюються із надіями громадян на краще життя, розвитком економіки і процвітанням країни. У нас чомусь навпаки. Адже саме зараз, у відносно мирний час (я не маю на увазі події в Іраку, Чечні та Ізраїлі) постає питання бути чи не бути українській нації як такій. І парадоксально, що саме нові парламентарії мають вирішувати це питання.

 • Ти знову наснився мені. Ми сиділи в парку, лунала музика.

 • «Прочитала статтю «Майбутній мамі – 14. А батькові її дитини – 17. Але хлопець не хоче ним бути». Дуже захотілось підтримати дівчину та висловити свою думку. Багато хто каже тобі, Олю, що краще зробити аборт, вбити дитину на початку свого життя. Нехай ти ще сама дитина, але ж ти вирішила народжувати. Невже ти думаєш, якщо Бог дав тобі малюка, то ти не зможеш його народити, виховати та поставити на ноги?! Я гадаю, що на небесах Бог усе зважив. Він послав тобі випробування, яке ти маєш достойно пройти та прийняти правильне рішення. Олю, ти обов’язково маєш народити, адже можливо, якщо зробиш аборт, то можеш стати безплідною та вже ніколи не матимеш дітей. Ти маєш народити, бо твоя мама тебе підтримує. І навіть коли тобі буде важко, вона не покине, допоможе.

 • «Терпне тіло від нервового напруження... холонуть кінцівки... тремтіння взяло тебе у свій полон... адреналін пульсує в кожній жилці і прагне вирватись на волю... Так ось звідки цей нестримний потяг відвідати кімнату для дівчаток чи хлопчиків.

 • Ось і пройшли довгоочікувані свята — Новий рік та Різдво, яких ми так довго чекали з нетерпінням. Як відзначали вінничани зимові свята та що дарували близьким — ми вирішили дізнатись у них.

 • Нещодавно у супермаркеті зустріла однокласника. Поговоривши про буденне життя, навчання та роботу, ми згадали шкільні роки. «Юлю, а пам'ятаєш, як ви мене у школі підставили»? — запитав він.

 • «Добрий день, «Молодіжна газето». Прочитала статтю «Вони чекають на дитину чи на 8,5 тисячі?» і вирішила написати. Справа в тому, що моя сусідка, як мені здається, народжує дітей заради грошей. Зараз вона вагітна шостою дитиною.

 • Весь час ставила собі запитання: а як діти зустрічають Новий рік в інтернатах? Одна велика ялиночка на всіх – зрозуміло. Новорічні ранки у карнавальних костюмах, солодощі – все це традиційно. А що відбувається опівночі? Як Дід Мороз вітає кожного та виконує найзаповітніші дитячі бажання?

 • Сьогодні чимало дітей співає, модно виводити їх на сцену у гарненьких костюмах, глядачі із вдячністю аплодують. Але насправді знайти, побачити, розкрити паростки таланту вдається тільки у одиниць.

 • Ще два роки тому вінничанка Альона Чірва розпочинала свою творчу кар’єру у телепроекті «Шанс», а минулого року встигла взяти участь у зйомках новорічного «вогника» «Пригоди Вєрки Сердючки», який ви мали нагоду спостерігати 31 грудня на телеканалі «Інтер».


 • «О слово! Що без тебе я...» Поети та письменники, яких підштовхнула на літературну стезю студія Вінницького педагогічного університету «Червоні вітрила», сьогодні і справді не мислять свого життя без рим, яскравих метафор, білих віршів та глибокої прози.

 • Для кого проводять предметні олімпіади, якщо місця, принаймні, у випускних класах розписані наперед?» – обурюються учасники олімпіади з англійської мови та їх рідні.

 • Нещодавно у обласному центрі наукової творчості відкрилась виставка-експозиція «Різдвяні дива».

 • Продовжуючи рубрику «Як познайомились ваші батьки», хочу розповісти історію знайомства моїх мами та тата. Кажуть, що Новий рік приносить чудеса, радість та казку. Для моїх батьків сталося саме так.

  
  Друкуємо газети

  
  АРХІВ "Молодіжної газети Вінниччини": 2004 рiк:   №№ 16, 19, 21, 23, 24, 25, 2005 рiк:   №№ 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк:   №№ 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 25 2007 рiк:   №№ 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25 2008 рiк:   №№ 3, 4, 5, 6, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 26 2009 рiк:   №№ 3, 4, 11, 13, 14, 16, 25 2010 рiк:   №№  3, 4, 5


  Украинская баннерная сеть