"Молодіжна газета Вінниччини" (м. Вінниця, Україна)

«Молодіжна газета Вінниччини» (Україна, м. Вінниця). Logo - 16 kb
43 тисячі примірників через  тиждень, 8 сторiнок А3
+380 432 515-226, 515-222, 55-41-50

Loading


since 1.08.2001


since 3.06.2004


аборт, мини аборт, контрацепция,

Дайджест 'СЕДМИЦА' - Православные новости за неделю
Архив
д а й д ж е с т а

Вінницька і Могилів-Подільська єпархія Української Православної Церкви
Засновник i видавець: Т.О.В. «Регіна» ЛТД.
Виходить українською та російською мовами.
Редколегія: Анатолій Жучинський - головний редактор; Тетяна Редько - заступник гол. редактора.
Правове обслуговування - Світлана Чернюк.
При передруку посилання на «33 канал» обов’язкове.
Designed by Paul Lebedev, 2000-2003. = Best view in IE - 800x600 =
ЄДИНИЙ В УКРАЇНІ АНСАМБЛЬ ДЗВОНАРІВ ВІДКРИТО ПРИ ШАРГОРОДСЬКОМУ ЧОЛОВІЧОМУ МОНАСТИРІ

№4 вiд 8 лютого 2006 р.

 • «Добридень, дорога редакціє! Пишу вам ось чому. Моя мама працює лаборантом у одному із університетів міста. Має вищу освіту, працює вона дуже сумлінно, має подяки, але зарплата у неї дуже маленька.


 • Але цьогорічним випускникам влада зробила подарунок. 31 грудня 2005 року Кабінетом Міністрів України була видана постанова про запровадження зовнішнього тестування випускників середніх загальноосвітніх навчальних закладів та створення українського і регіональних центрів зовнішнього тестування. Один із таких центрів буде і у Вінниці.

 • «Свого часу двоє студентів одного з вінницьких вузів відібрали у 17-річного учня коледжу і його товариша мобільні телефони.

 • «Школу заміновано!» Такий дзвінок пролунав у ліцеї №7 2-го лютого близько 18.30. Саме у цей день в школі запланували батьківські збори. Але вони так і не відбулися. Зірвали уроки і в 15 класах другої зміни. Усіх, хто був у приміщенні школи — батьків, вчителів, дітей — евакуювали. Усього близько 300 чоловік. На місце події прибули оперативні служби: «швидка», 2 підрозділи МНС, міліція, газова служба, кінологи. Перевірка на наявність вибухівки тривала півгодини. Але нічого не знайшли...

 • Великий резонанс викликав опублікований у газеті лист від обурених родичів однієї із учасниць предметної олімпіади. Нагадаємо, що, на думку бабусі та батьків цієї учениці, олімпіада була не зовсім об’єктивною. У минулому номері ми публікували і інший лист — учасниці та переможниці цієї олімпіади, яка вважає, що олімпіада була дуже важкою, але об’єктивною. В цьому номері вирішили сказати своє слово члени оргкомітету, апеляційної комісії та журі. Пропонуємо вам їхню точку зору.

 • Аборти... Дітовбивство... Як багато їх у нашому світі. Чому ми свідомо вбиваємо наших кровинок, нашу націю? Чи запитували ви коли-небудь у жінки, чому вона зважується на такий крок?..

 • Молодій парі, яка, здавалося б, жила нормальним життям, ставлять діагноз: ВІЛ-інфіковані. І все це відбувається якраз тоді, коли Ксенія та Артем після невдалих шлюбів знайшли своє щастя разом.

 • «Шановна редакціє! Хочу розповісти через вашу газету, як виховують молоде покоління в одній із шкіл нашої області.

 • Здається, ще зовсім недавно вважалося, що найміцніші сім'ї — студентські. Власне, покоління «шестидесятників» цього не заперечуватиме. Та й сьогодні підростає покоління 90-х, чиї батьки познайомилися та одружилися, навчаючись у вузах.

 • «Чому ми, дівчата, стаємо зовсім іншими, коли до нас приходить кохання? Ми не можемо ні працювати, ні вчитися, якщо він не подзвонив. Кидаємо усі найважливіші справи і біжимо на зустріч до нього.

 • «Здрастуй, «МіГ»! Пишу вперше, але дуже сподіваюся, що газета допоможе мені поставити все на свої місця. «Молодіжку» дуже любить моя подруга, на це я і розраховую.

 • "Одного разу ми з подругою гуляли по місту. В той вечір біля нас зупинилася іномарка. У ній були два молодих чоловіки, знайомі моєї подружки. Вони запропонували нам покататися по місту.

 • Цьогорічне Різдво у Шаргородському Свято-Миколаївському чоловічому монастирі було по-особливому урочистим. Вперше за багато років у стінах тамтешнього храму піснеспіви виконувалися під акомпанемент ансамблю юних дзвонарів. На теренах України – це єдиний такий ансамбль.

 • Всі ми розуміємо, що на розділення до класів людей, в першу чергу, впливають батьки, а точніше, їх виховання. Потім уже соціальна сфера, суспільство та їх вплив на дитину, яка плавно переходить з дитсадка у школу. І завершальним етапом для дитини стає вищий учбовий заклад. Чого ж ми так кричимо про класи, якщо з ясельних груп ділимо малюків на «мажорів» і простих дітей?!

 • «Пишу листа у вашу газету, тому що її всi у Вінниці читають. Можливо, вона потрапить до рук тiй жiнцi, яка зустрiчається з моїм батьком.

 • Ксенія Жорноклей вже шість років живе у Франції. Вона навчається на четвертому курсі одного із театральних вузів. Непросто довелось дівчині далеко від батьків та в іншій державі утверджувати себе. А саме тому для багатьох вінничан буде цікаво знати, як зсередини бачить ставлення до України їхня землячка.

 • Мені та моїм однокурсникам, а особливо одногрупникам, доля подарувала на цілих чотири роки можливість спілкуватися з надзвичайною людиною, викладачем суспільних дисциплін і куратором моєї групи «Б» — Галиною Анатоліївною Лавриненко.

 • Багатьох випускників шкіл та технікумів цікавлять правила вступу до вузів Міністерства внутрішніх справ. Саме тому ми попросили працівників сектора по роботі з персоналом Вінницького МВ УМВС пояснити, як це зробити.

 • «У минулому номері ми публікували дискусійний лист батька, який обурювався тим, що в училищі збирали гроші, тому що у вихователя померла мати. Ми знали, що цей лист викличе неоднозначний резонанс.

 • Відтепер учні Вінницької СЗОШ №1 будуть більш обізнаними. Адже 31 січня у ній відкрили 2-й комп’ютерний клас. Перший існує вже 2 роки, але комп’ютерів, які у ньому є, не вистачає на 2034 школярів, які навчаються у школі.

 • «На перший погляд, повсякденне питання, але воно варте уваги. Адже на кухнях гуртожитків не завжди всі студенти встигають приготувати собі сніданки чи обіди, а тим паче студенти, які навчаються з ранку до смерканку. Не кожен студент може дозволити собі ресторан в матеріальному плані. Раніше з таких ситуацій легко можна було вийти, відвідавши студентську їдальню, де, як ми звикли думати, можна поїсти швидко, дешево і смачно.

 • Каток... Як багато можна сказати цим одним словом: падіння, адже не всі вміють гарно кататись, захоплююча гра у хокей, де відчуваєш себе справжнім професіоналом, замерзлі носики, бо зима у нас цього року люта, оригінальні візерунки на льоду, що нагадують справжній художній витвір мистецтва. Все це відбувається на катку. Отож, ми з фотокореспондентом вирішили відчути це на собі, тому пішли на місце подій.

 • «Вже понад сім років дружили дві дівчинки. Їх обох звуть Юлями. Та в їх іменах є деяка різниця: одну хрестили Юліаною, а іншу – Юлією. Ще будучи малими, вони намагались бути схожими: купували однакові або схожі речі і т. ін. Та з віком прагнули все більше відрізнятись одна від одної.

 • «Про одного викладача з філософії нашого університету я вже давно чула багато цікавих історій. Старшокурсниці по секрету розповідали, що викладач-холостяк великий шанувальник дівчат. Прямо на уроках він підсідав до своїх симпатій і на вушко говорив різні непристойності.

 • Мінус двадцять п’ять градусів морозу не завадили 70 вінницьким красуням прийти на відбір головного конкурсу краси «Королева Вінниці-2006». Кожен із членів журі обирав дівчат за власним смаком, і жодна з них не залишилась без їхніх симпатій. Адже серед вінничанок були худі та товстенькі, танцюристки і економістки, красиві та харизматичні, високі та навіть занадто низькі.

 • Перш, ніж потрапити на перший українсько-словацький фестиваль «Мажор», який проходив у словацькому місті Стара Любовна, учасники вокального ансамблю «Зорепад» пройшли відбір на двох фестивалях. Обидва – «Золота лелека» та «Весняні ластівки»– проходили у Києві.

 • На адресу редакції надійшло надзвичайно багато освідчень у коханні від наших читачів. Сьогодні ми друкуємо ті, що надійшли першими. Ви можете почитати їх, а може, навіть серед них найти освідчення, написане для вас

  
  Друкуємо газети

  
  АРХІВ "Молодіжної газети Вінниччини": 2004 рiк:   №№ 16, 19, 21, 23, 24, 25, 2005 рiк:   №№ 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк:   №№ 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 25 2007 рiк:   №№ 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25 2008 рiк:   №№ 3, 4, 5, 6, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 26 2009 рiк:   №№ 3, 4, 11, 13, 14, 16, 25 2010 рiк:   №№  3, 4, 5


  Украинская баннерная сеть