"Молодіжна газета Вінниччини" (м. Вінниця, Україна)

«Молодіжна газета Вінниччини» (Україна, м. Вінниця). Logo - 16 kb
43 тисячі примірників через  тиждень, 8 сторiнок А3
+380 432 515-226, 515-222, 55-41-50

Loading


since 1.08.2001


since 3.06.2004


аборт, мини аборт, контрацепция,

Дайджест 'СЕДМИЦА' - Православные новости за неделю
Архив
д а й д ж е с т а

Вінницька і Могилів-Подільська єпархія Української Православної Церкви
Засновник i видавець: Т.О.В. «Регіна» ЛТД.
Виходить українською та російською мовами.
Редколегія: Анатолій Жучинський - головний редактор; Тетяна Редько - заступник гол. редактора.
Правове обслуговування - Світлана Чернюк.
При передруку посилання на «33 канал» обов’язкове.
Designed by Paul Lebedev, 2000-2003. = Best view in IE - 800x600 =
МЕДОВЫЙ МЕСЯЦ ИРИНЫ ДОМБРОВСКОЙ

№5 вiд 22 лютого 2006 р.

 • У селі Стадниця Вінницького району міліція «накрила» наркопритон, де два брати-студенти активно торгували «планом». Правоохоронці вилучили в обкурених хлопців більше кілограма маріхуани, розфасованої у брикети, готові на продаж.


 • Чому б нам не жити, як живуть на Сході? Знати та володіти декількома мовами, але нікому не дозволяти правити за своїм уставом у наших «монастирях».

 • Хтось сказав, що гроші — це відчеканена свобода. Певною мірою, так воно і є. А як розуміють поняття цієї свободи наші діти? Вірніше, яка її ціна? Це ми і спробували з'ясувати у юних вінничан.

 • Дуже прошу надрукувати мій лист – запит до двох учбових закладів, де навчаються моя дочка і діти брата, і сподіваюсь отримати змістовні відповіді на поставлені мною запитання. Бо, певно, доведеться звернутись у прокуратуру щодо деяких запитань, які хвилюють мене як батька і громадянина.

 • «Дуже зацікавила мене стаття «Все училище збирало гроші, бо у вчителя померла мама». Одразу закортіло поспілкуватись з автором, поставити йому кілька питань.

 • «Шановна редакціє! Звертається до вас молодь села Вапнярок Томашпільського району Вінницької обл. У нас у селі є чудовий будинок культури, в якому нібито є і директор. Працює вона вже не один рік, якщо це можна так назвати. А справа в тому, що ми не маємо куди піти, щоб хоч трохи поспілкуватися.

 • «Когда человек влюблён, это чувство захватывает его целиком, без остатка. Он запросто продаст Родину, отца родного, мать-старушку; он украдёт, зарежет, подожжёт и даже сам не сообразит, что наделал.

 • «На жаль, не розуміє цього і думає, що вона дійсно Прима…

 • З кожним роком я переконуюсь у цьому все більше і більше. Чомусь так стається, що як тільки чоловік доривається до влади, з ним починають творитися дивні метаморфози… За рубежем така особа слідкує за кожним своїм кроком, часто радиться із своїм духовним наставником, а тримати себе у формі – це звичайні речі…. Люди ж дивляться…

 • Сьогодні на сайтах знайомств вже понад 5 мільйонів користувачів. Думка про те, що там знайомляться лише закомплексовані люди, вже давно віджила. А от те, що таким чином дівчата «розводять» хлопців «на бабки», вже стає відомим.

 • «Дорогий «МiГ»! Ще в школi я була надмiру товстою, i мене всi дражнили. I одягалась я бiдно, «шпиняли» ще й за це. У своїх однокласниках я бачила тільки ворогiв i не дружила нi з ким.

 • Нелегкою була боротьба за почесне звання «Учитель року-2006». Змагання проходило у три етапи. Перший — заявка, другий — практичний, відвідування уроків та позакласних заходів. А до останнього, третього етапу, з восьми вчителів дійшли лише троє. І який то був фінал!

 • У романтичний день закоханих Вінницею їздив незвичайний трамвай — «трамвай кохання». Хоча для нашого міста він вже став традиційним, але його цьогорічні зупинки були зовсім незвичними — він зупинявся лише біля вінницьких університетів.

 • 14-річна вінничанка помандрувала з вінницьким гуртом, який їй подобався, аж до Одеси. Тільки рідних про це вона забула попередити.

 • Інформація щодо пташиного грипу вже настільки набридла українцям, що представники молодшого покоління — студенти — створили громадське об'єднання «Ні» — пташиному грипу».

 • Незабаром стане відома сотня найкращих шкіл України. Адже конкурс був оголошений «Асоціацією керівників шкіл України» ще на початку грудня. Кожна школа будь-якого куточка нашої держави мала нагоду подати заявку на участь.

 • Вінницький незалежний громадський прес-центр «Вінницький вибір-2006» впродовж виборчої кампанії здійснюватиме моніторинг місцевих засобів масової інформації щодо рівного доступу всіх політичних партій та блоків, кандидатів на посади міських, селищних та сільських голів до ЗМІ.

 • Ще зовсім недавно пройшов відбірковий тур конкурсу «Королева Вінниці», а вже розпочинається підготовка до найголовнішого конкурсу всієї країни «Міс Україна-2006». Отож, вінничанку, яка представлятиме наше місто у столиці, знайшли на тому ж відборі «Королеви».

 • Перемогу на чемпіонаті світу зі степу пророкував маленький значок, який зачепився голкою до черевика керівника хореографічного колективу Миколи Семенова. На ньому було зображено головного героя американського мультика «Король Лев». Проте Микола спочатку в прикмету не повірив.

 • Зрази "КАПУСТЯНЕ ЗАДОВОЛЕННЯ" пропонує Володимир КОЗЛОВСЬКИЙ, учень групи ПО-23-05, який опановує в ліцеї професію кухаря та офіціанта, ви-пуск-ник школи № 2, м. Бар

 • Підбиваємо підсумки. На адресу редакції надійшло дуже багато освідчень. Частину з них ми надрукували у газетах «МіГ» та «Подільська радниця». Але прийшла черга визначити п’ять найкращих, найщиріших та найоригінальніших освідчень (ви можете їх прочитати нижче). Їх автори отримають підписку на «Молодіжну газету Вінниччини». А переможець – суперприз: вечерю на двох у кафе «Світанок». Редакційній колегії газети здалося, що на таке визнання заслуговує освідчення Максима та Таміли. Вітаємо переможців! Нагадуємо, що нагороди їх чекають у нашій редакції. Однак, розуміючи, що кожне із ваших почуттів неповторне, як і зізнання, ми вирішили дати можливість освідчитись кожному читачеві у постійній рубриці «З коханими – не розлучайтесь». Отож, слідкуйте за газетою і продовжуйте писати про кохання – розділене чи ні, щасливе чи нещасне... Це вже ваші справи. Ми ж побажаємо вам одного – взаємності.

 • Для супруги губернатора она слишком молода и искренна. Для бизнес-леди слишком сексапильна. Вместо лаконичной деловой прически – романтично разбросанные по плечам светлые волосы. Вместо строгого костюма, приличествующего ее должности, – маленькое французское платье, подчеркивающее безупречность стройных ног. Впечатление завершает свежая мелодия лимона и бергамота – идеальный аромат для женщины, не обремененной тяготами земной жизни. «Я такой кажусь?» – удивляется Ирина и тут же соглашается: «Саша действительно меня оградил от многих проблем. Он видит во мне Женщину – и только». Сказав это, она немного виновато улыбается, как бы приглашая меня извинить ее мужа за столь «нерациональный» подход к собственной жене.

  
  Друкуємо газети

  
  АРХІВ "Молодіжної газети Вінниччини": 2004 рiк:   №№ 16, 19, 21, 23, 24, 25, 2005 рiк:   №№ 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк:   №№ 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 25 2007 рiк:   №№ 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25 2008 рiк:   №№ 3, 4, 5, 6, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 26 2009 рiк:   №№ 3, 4, 11, 13, 14, 16, 25 2010 рiк:   №№  3, 4, 5


  Украинская баннерная сеть