"Молодіжна газета Вінниччини" (м. Вінниця, Україна)

«Молодіжна газета Вінниччини» (Україна, м. Вінниця). Logo - 16 kb
43 тисячі примірників через  тиждень, 8 сторiнок А3
+380 432 515-226, 515-222, 55-41-50

Loading


since 1.08.2001


since 3.06.2004


аборт, мини аборт, контрацепция,

Дайджест 'СЕДМИЦА' - Православные новости за неделю
Архив
д а й д ж е с т а

Вінницька і Могилів-Подільська єпархія Української Православної Церкви
Засновник i видавець: Т.О.В. «Регіна» ЛТД.
Виходить українською та російською мовами.
Редколегія: Анатолій Жучинський - головний редактор; Тетяна Редько - заступник гол. редактора.
Правове обслуговування - Світлана Чернюк.
При передруку посилання на «33 канал» обов’язкове.
Designed by Paul Lebedev, 2000-2003. = Best view in IE - 800x600 =
НАЙМЕНШІ ТРІЙНЯТА ВІННИЦІ ВЖЕ ВДОМА. Чому вінницька влада не помітила їх народження?

№7 вiд 22 березня 2006 р.

 • «Ділимося думками щодо фонтану у нашому вузі...

 • Якби на небесах працювало бюро замовлення погоди, я б усі гроші віддала, аби весна нарешті прийшла, аби сяяло сонце, співали пташки, розквітали дерева, асфальт був сухим.

 • «Пишу з приводу листа читачки Світлани Маркової, вінничанки «Выбор языка — дело вторичное». Дописувачка пише, що їй байдуже, яку мову обере її син — російську чи українську, «лишь бы человек был хороший». Та чи однакові люди україномовні і російськомовні? На перший погляд, — не розрізниш. Але певні ознаки україномовності є.

 • «Які знання ми здобуваємо зараз, так житимемо і в майбутньому. А як ми будемо жити, так і навчимо своїх дітей. Отак і замикається коло українського національного питання. Але проблема становлення української мови виникла не зараз, вона поставала протягом всієї історії нашого народу.

 • Вперше у Вінниці проводився конкурс знавців правопису і орфографії, в якому взяли участь більше150 школярів міста. Нагороджували переможців — 38 найкращих мовознавців у різних вікових категоріях.

 • Чому ми так не любимо нашу рідну мову, чому не поважаємо та не цінуємо її? Вона ж одна із наймилозвучніших, найкращих мов світу. Чому ми не розмовляємо нею? Це ж наше багатство, наша цінність!

 • «Вже не раз на сторінках «33-го каналу» піднімалось питання про вшанування великого пророка і сина України Тараса Григоровича Шевченка.

 • Син Катерини Германівни Андрій у дев'ятнадцять років занедужав раком. Лікарі в Ізраїлі перед курсом терапії веліли Андрію здати на зберігання сперму. Коли через вісім років Андрія не стало, Катерина Германівна згадала про живі клітини сина.

 • В гостях у найменшеньких трійнят Вінниці ми навчились із фотокором багато чого. По-перше (навіть не смійтесь!), як не боятись крихітних дітей, менших від деяких ляльок. По-друге, як із ними треба поводитись. А головне – побачили, яке це щастя для цих батьків...

 • В суботу о 9-й годині відбулася чергова презентація колекції сучасного одягу із елементами традиційної української вишивки школою моделей «Оксамит» Подільського народного університету культури.

 • В Індії є особливий день, коли святкують прихід весни. Але для чоловіків це свято перетворюється на пекло, бо жінки мають право їх лупцювати палицями, як тільки зможуть – ритуал, який пов’язаний з легендою. Також цей день можна назвати перевагою меншості над більшістю. Адже там не так, як в пісні: за статистикою, на 10 хлопців 9 дівчат.

 • «Якось я побачила сусідську дівчину з перебинтованою рукою. Під бинтом її рана кровоточила. Через кілька днів я знову її зустріла, було видно, що рука дівчини не зажила. Я запитала її про самопочуття, але дівчина відповіла, що вже не відчуває болю.

 • «Стара та відома істина: «Чем меньше девушку мы любим, тем больше нравимся мы ей…». Цей вислів підтвердила моя подруга. В неї є хлопець, і чим гірше він з нею поводиться, тим більше вона до нього прив'язується…

 • «Багато між нами було і хорошого, і поганого, але ж я його любила. Та коли я завагітніла, він мене, обізвавши найгіршими слова, покинув. Аборту я не зробила, а вирішила залишити дитину, єдине від людини, якій довіряла і кохала.

 • «Здравствуй, любимая газета «МиГ»! Меня очень задела статья «Влюбленные — это убогие чучела». Дорогой автор статьи Алик, мне почему-то кажется, что вам совсем немного лет, и вы уже успели разочароваться в своей первой или не первой любви.

 • Одного разу після навчання чотирнадцятирічна Олеся пішла у комп’ютерний салон із завданням знайти інформацію про звичаї італійців. Дівчина зайшла на італійський сайт і попрохала допомогти їй виконати цю роботу. Одразу ж відгукнулося багато охочих, та найбільше вона стала листуватися лише з одним хлопцем, і теми їхнього спілкування зайшли далі, ніж просто італійські звичаї. Так вони і познайомилися, виявилося, що йому 24 роки і він мешкає у Римі. Дівчину не збентежив вік, тому що, спілкуючись на різні теми, вона відчула небайдужість до його поглядів.

 • Беззаперечно те, що гральні автомати несуть приховану загрозу суспільству хоча б тому, що викликають у людини «маніакальну» залежність, зомбують її, провокують стреси, які супроводжуються розладами нервової системи, погіршують психічний стан.

 • Ще з раннього дитинства Ольга була незадоволена своїм зовнішнім виглядом. Їй, маленькій червонощокій дівчинці, надзвичайно хотілося бути схожою на улюблену ляльку барбі. Мати таку ж тонку талію, а головне – стрункі довгі ноги, які починалися, здавалось, від вух. Проте природа вносить свої корективи, які, на жаль, не завжди співпадають з нашими бажаннями. Але омріяний образ моделі продовжував надійно займати найголовніше місце у житті Ольги.

 • Коли місяць тому Алла (з етичних міркувань імена змінені) народила свою донечку, то вирішила, що така відповідальність їй ні до чого. Позичивши у сусідки по палаті дублянку та чобітки, вона втекла і пішла невідомо куди. Прийомні батьки Алли забрали онучку та почали шукати доньку.

 • «В нашому селі є дуже великий Будинок культури. З лівого крила розташований бар і з правого теж. Зліва, тобто від будинку сільської ради, вибиті 13 шибок у вікнах. Але не про це піде мова. З Будинку культури зникли картини, які висіли на стінах цього гіганта. Виявилось, що їх сільський голова взяв (чи вкрав) і продав нібито в Тернопільську область, і буцімто поклав до місцевого бюджету 1000 гривень.

 • «В одному з номерів «МіГу» ми прочитали листа батька, в якому, на нашу думку, мова йде про наших викладачів.

 • Позиція нашого колективу може, на перший погляд, здаватись виправданням. Але це не так. Просто відповідь на скаргу анонімного характеру (давайте називати речі своїми іменами, бо ж ім’я та по батькові, яке може бути і вигаданим, – це не прізвище) ставить нас в положення без вини винних.

 • Із одинадцятикласницею Лілею (з етичних міркувань ім’я героїні змінено), мешканкою Калинівського району, та її мамою ми зустрілись у стінах ЦРЛ лікарні під кабінетом планування сім’ї. Молоді дівчатка – майбутні мами — чекали на огляд дитячого гінеколога, а вона прийшла сюди за іншим. Кілька місяців тому її зґвалтували. І тепер потрібно було йти на аборт.

 • Наша героїня — незвичайна, сильна особистість. Вона не допускає у своє життя жодних «якби». Наполеглива, цілеспрямована, активна… Тож не дивно, що на обласному конкурсі краси серед дівчат з вадами слуху саме вона стала володаркою титулу «Міс красуня УТОГ-2006».

 • Отож, нещодавно минуло традиційне весняне свято усього жіноцтва – 8-е Березня. Наступного дня усі дівчата зібрались під час обідньої перерви, аби обговорити подарунки, які отримали у своє законне свято.

 • Андрій Репей навчається у 9-му класі 25-ї школи. Хлопець грає на акордеоні і вважає, що цей інструмент хоч і важкий, але звучить найкраще.

 • Нещодавно пройшов кон-курс «Міс Україна-2006», на якому Вінницю представляла 17-річна Юлія Пекарчук. Також за звання найкращої дівчини України змагались дівчата із 26 міст. Підготовка до конкурсу тривала 12 днів у Трускавці, де дівчата не лише посилено займались підготовкою, але встигали відпочивати.

 • У Парижі пройшли нові акції протесту студентів проти урядової реформи ринку праці. На одній з демонстрацій поліції довелося застосувати сльозоточивий газ, щоб розігнати юрбу, що окупувала «College de France» у латинському кварталі. Студенти стали протестувати проти «договору першого найму», оскільки контракт дає роботодавцеві право звільнити працівника молодше 26 років протягом перших двох років без пояснення причин.

 • Хто ж з хлопців у дитинстві не мріє стати Андрієм Шевченком, Роналдо чи Девідом Бекхемом. Але як стати зіркою футболу? В учнів сьомих, восьмих та дев’ятих класів є можливість спробувати себе у цьому виді спорту. Адже з 1 квітня по 13 травня у 25 містах України пройде Всеукраїнський чемпіонат з футболу. Участь у ньому можуть брати збірні команди учнів 7-9 класів. Отож, для того, щоб вінничани позмагались, необхідно, щоб тренер збірної команди заповнив заявку на участь.

 • І на що тільки не йдуть жінки, аби подобатись чоловікам. Американки, наприклад, зрадили своїм традиціям «що зручно, те і одягаю» і вчаться ходити на високих підборах.

  
  Друкуємо газети

  
  АРХІВ "Молодіжної газети Вінниччини": 2004 рiк:   №№ 16, 19, 21, 23, 24, 25, 2005 рiк:   №№ 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк:   №№ 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 25 2007 рiк:   №№ 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25 2008 рiк:   №№ 3, 4, 5, 6, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 26 2009 рiк:   №№ 3, 4, 11, 13, 14, 16, 25 2010 рiк:   №№  3, 4, 5


  Украинская баннерная сеть