"Молодіжна газета Вінниччини" (м. Вінниця, Україна)

«Молодіжна газета Вінниччини» (Україна, м. Вінниця). Logo - 16 kb
43 тисячі примірників через  тиждень, 8 сторiнок А3
+380 432 515-226, 515-222, 55-41-50

Loading


since 1.08.2001


since 3.06.2004


аборт, мини аборт, контрацепция,

Дайджест 'СЕДМИЦА' - Православные новости за неделю
Архив
д а й д ж е с т а

Вінницька і Могилів-Подільська єпархія Української Православної Церкви
Засновник i видавець: Т.О.В. «Регіна» ЛТД.
Виходить українською та російською мовами.
Редколегія: Анатолій Жучинський - головний редактор; Тетяна Редько - заступник гол. редактора.
Правове обслуговування - Світлана Чернюк.
При передруку посилання на «33 канал» обов’язкове.
Designed by Paul Lebedev, 2000-2003. = Best view in IE - 800x600 =
"КРАВ НЕ КРАВ МОБІЛКУ, ТА ЯКЩО ЗНАЙШЛИ ЇЇ У ТЕБЕ, то відповідатимеш перед законом за всіма статтями"

№8 вiд 5 квітня 2006 р.

 • Ідея відступити від головного правила серіалів, у яких правлять красуні, і зробити з головної героїні потвору, належить Фернандо Гаітану.


 • «Нам, украинцам, говорят: «Вы хотите заставить нас учить вашу «чудову мову», а подъезды домов грязные, мусор плохо убирают. Где ваше кино, где ваша музыка, где книги, которые мы должны прочитать на украинском языке? И вообще, украинцы сами не хотят общаться на украинском».

 • Своє 49-річчя кооперативний коледж економіки і права відзначає, як завжди, гучно. Дванадцять років поспіль у цей день проводиться конкурс «Міс коледж».

 • «Здравствуйте, читатели газеты «МиГ»! Пишу я вам по поводу дискуссии на тему украинского языка. Просто захотелось высказать свою точку зрения об этом.

 • Того недільного вечора Ваня Кушнір, третьокурсник духового відділу Вінницького училища культури та мистецтв, сам родом з села Дмитрашківка Піщанського району, разом зі своєю дівчиною вийшов прогулятись. Пара спустилась посидіти на камінні на березі Бугу. Невдовзі всі, хто був там, стали свідками такої пригоди.

 • «Є в моєї мами подруга, яка виховує сина. З Дмитром ми майже однолітки. Але за свої 24 роки він багато чого побачив…

 • Молодий вінничанин на перший погляд здавався інтелігентним хлопцем, який просто йшов вулицею. Але в його кишені знаходилася велика партія важкого наркотика, який для нашого регіону рідкість. При затриманні хлопець намагався відкупитися, пропонуючи міліціонерам 3 тисячі доларів.

 • «Я віддалася за три слова. А коли завагітніла, стала йому не потрібна…»

 • «З Ігорем ми познайомились випадково, на роботі. У нього партнерські стосунки із моїм шефом, тому він частенько буває у нашому офісі.

 • «Нашу першу зустріч забути просто неможливо. У мене був чудовий настрій. Відчувала, що той день буде особливим. Я йшла серед великої гамірної юрби, яка текла немов широко розлита ріка. На вулиці уже відчувався подих весни: танув сніг, світило сонце і ледь-ледь повівав вітерець. На душі також була весна, і хотілось зробити щось незвичайне, щось таке, що не робила з самого дитинства.

 • Кохання не завжди буває взаємним... Вірніше, зазвичай воно не взаємне. Хтось кохає, а хтось просто дозволяє себе кохати... Чому так, сказати важко, може, просто люди поспішають та створюють пари похапцем, не розібравшись, чи дійсно вони половинки одного цілого.

 • І де іноді ми знаходимо свою долю: і в кабіні вертольота перед парашутним стрибком, і під час танцювального уроку, і в потязі, і навіть на морі. А почалася ця історія одного спекотного дня, коли дівчата, досхочу наніжившись біля моря, вирішили піти у кафе, трохи відпочити.

 • Людське щастя на 50 відсотків залежить від генів. Такий висновок зробили американські вчені, які вивчали американців понад 50 років.

 • З початком весни у всіх загострюються почуття, у повітрі кружляють весняні флюїди. Несамовито кричать коти. І наші серця поки що розігріваються, щоб потім з усією силою кричати про кохання. Хто не почує ці крики, їх обов’язково побачить…

 • Пам’ятаю, як моя сестра питала: «Папа, а что такое половая жизнь?» «Ну, это когда люди собираются и… моют полы…» – брехав татко. Коли їй було вже років 8, питання до батьків стали серйознішими: «А що таке секс?» Мама і тато червоніли, не знали, що відповісти. Зате я у свої 5 років твердо знала відповідь на це питання: «Секс – це величезна каструля з ручками!»

 • Чому за кордоном діти використовують право відмовитись від батьків, якщо ті застосовують до них насильство?

 • Нещодавно стало відомо, що газета «Вісім & Со», яку випускає середня школа № 8, увійшла в 20-ку найкращих шкільних газет України. Це почесно, адже із 157 видань, які брали участь у всеукраїнському конкурсі, «Вісім & Со» стала лауреатом.

 • Кажуть, що таких талановитих керівників, як покійний директор Вінницького транспортного коледжу Анатолій Пахольчук у нашому місті небагато.

 • У наших кінотеатрах вперше з’явився мультик, дубльований українською мовою. Улюблений герой усіх малюків Карлсон голосом Олега Скрипки промовляє: «Я козак у повному розквіті сил!» Про те, як воно – бути кумиром дітей, озвучувати мультики та про улюблені казки наша розмова з Олегом Скрипкою.

 • Підбито підсумки всеукраїнського конкурсу «Сто найкращих шкіл України». Нагадаємо, що конкурс був оголошений Асоціацією керівників шкіл України ще на початку грудня. Кожна школа України могла подати свою заявку у будь-яку з 9-ти номінацій, головна умова – звіт роботи школи за 30 років. Із 20 720 середніх шкіл України участь у конкурсі взяли 1887 шкіл.

 • Худорляві дівчата заповнили ринок краси — вони на подіумі, на сцені, на обкладинках журналів, на екранах телевізорів. Дівчатка вже з самого раннього віку починають видивлятися у себе «зайві жиринки» та сидіти на дієтах, псувати собі здоров'я, а батькам нерви. І заради чого? Хто вам сказав, що високі і стрункі — це ідеал, якого потрібно прагнути? На мою думку, це просто стереотип, і його потрібно зламати.

 • «Не хочу робити нi реклами, нi антиреклами тим чудодiйним препаратам, якi ми бачимо щодня майже на кожному телеканалi. Скажу одне – фiрмовi «лiки проти жиру» я приймала дуже акуратно, по годинах, зранку до ночi рахувала калорiї – одним словом, робила все, як було написано в iнструкцiї по застосуванню цього препарату. Так, я схудла. Але з приводу цього зробила свої висновки.

 • «Як я часом шкодувала, що не єдина дитина в сім'ї! «Боже, ну навіщо мені ця сестра? Вона ж мене тільки «напрягає», — думала я, коли була маленькою.

 • Нарешті і наша Україна започаткувала свій тиждень моди. З 15 по 21 березня пройшов перший Ukrainian Fashion Week, який зібрав наймодніших, найсильніших, найяскравіших дизайнерів та глядачів. Нарешті усі вони зібрались разом, адже відтоді, як «Сезони моди» та «Київський подіум» посварились, модникам довелось метатись між цими двома парадами мод.

  
  Друкуємо газети

  
  АРХІВ "Молодіжної газети Вінниччини": 2004 рiк:   №№ 16, 19, 21, 23, 24, 25, 2005 рiк:   №№ 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 2006 рiк:   №№ 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 25 2007 рiк:   №№ 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25 2008 рiк:   №№ 3, 4, 5, 6, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 21, 22, 23, 24, 26 2009 рiк:   №№ 3, 4, 11, 13, 14, 16, 25 2010 рiк:   №№  3, 4, 5


  Украинская баннерная сеть